دوازدهمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد

کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش شهرستان سنندج

دکتر محمد ابراهیم زراعی فرماندار شهرستان سنندج دردوازدهمین و آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش  ضمن تبریک عنوان کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش شهرستان و همچنین  تبریک به مناسبت روز ولادت باسعادت دخت نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه ( س )  و فرا رسیدن آغاز سال نو اظهار داشت : همت و پشتکار اعضا شورای آموزش و پرورش ، مدیران نواحی 1 و 2  و کارکنان این  نواحی در  همفکری و تاثیر گذاری جهت رفع نیازهای دانش آموزان جای تقدیر دارد .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به تعریض خیابانهای مولوی و فلسطین و نیاز فضاهای آموزشی ( مدارس ) جنب ادراه آموزش و پرورش ناحیه 1 به محیطی امن تصریح کردند : تخریب و احداث ساختمان اداری آموزش و پرورش ناحیه 1از نظر مالی به نفع شهرداری نیست بلکه به منظور رفاه حال همشهریان شریف سنندجی نسبت به تعریض این مسیرها اقدام نمایید .

ایشان مراسم استقبال از بهار را در مدارس بسیار پسندیده اعلام کرده و افزود : ترویج شادی و نشاط  و برگزاری جشن در مدارس  علاوه بر آمادگی دانش آموزان جهت تحصیل ازافت تحصیلی آنها  نیز جلوگیری می کند  

فرماندار شهرستان سنندج ضمن قدردانی از حمایتهای روسای آموزش و پرورش جهت تجلیل از بازنشتگان فرهنگی خاطرنشان کرد : بازنشستگان بیش از هر زمانی نیازمند حمایت و توجه می باشتند .

دکتر زارعی مهارت نگهداری ساختمانها در ادارات را بسیار پایین دانسته و عنوان کرد : عدم توجه به نگهداری درست از تاسیساتت و ساختمانها اداری آموزشی بیشترین تاثیر را در استهلاک و تخریب آنها دارد .

فرماندار شهرستان سنندج حجم بالای دانش آموختگان دانشگاهی را بسیار نگران کننده دانسته و عنوان کرد : با برنامه ریزیهای صحیح مدیران آموزش و پرورش و تقویت دانش آموختگان هنرستانها بهترین مکان برای ایجاد اشتغال در کشوراست .

در پایان این جلسه با اهدای لوح های تقدیری از اعضای شورای آموزش و پرورش قدردانی گردید .

 

 

 

25 اسفند 95