شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان سنندج تشکیل جلسه داد

تجلیل از دهیار فعال کانی مشکان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج یوم جاری مورخ 25/ 03/ 1396 جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان با حضور بخشداران ، مدیر ثبت احوال شهرستان ، معاون شهردار سنندج  مسئولین مراکز بهداشتی ، درمانی بعثت و تامین اجتماعی و پزشکی قانونی به ریاست دکتر محمد ابراهیم زارعی برگزار شد .

در این جلسه فرماندار شهرستان سنندج ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر و تسلیت به مناسبت ضربت خوردن و شهادت حضرت علی ( ع ) اظهار داشت : به منظور تسهیل در امورات مردم روستاها و عدم مراجعه به شهر ایجاد نمایندگی در بخش های حسین آباد و سیروان بسیار لازم و ضروری است .

ایشان با قدردانی از مشارکت پرشکوه مردم دربرگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا عنوان کرد: حضور باشکوه مردم در پای صندوق های اخذ رأی وظیفه مسئولین و متولیان امر برای خدمت رسانی به مردم را دوچندان کرده است .

فرماندار شهرستان سنندج با اشاره به ثبت به موقع آمار وقایع حیاتی ( زاد و ولد ، طلاق و مرگ ) در ثبت احوال ابراز داشت: با توجه به موقعیت اداراه ثبت احوال برای  ثبت وقایع حیاتی بیمارستانها ، پزشکی قانونی و سازمان آرامستانها نسبت به تحویل آمار دقیق زاد و ولد و مرگ ومیر اقدام نمایند .

وی کیفیت بالای شناسنامه های جدید را بسیار مطلوب دانسته و خاطر نشان کرد : با توجه به حجم کم کارتهای ملی هوشمند و کیفیت بسیار خوب شناسنامه های جدید که از لحاظ امنیتی نیز در وضعیت بسیار مطلوبی  قرار دارد مسئولین ثبت احوال نسبت به صدوراوراق شناسایی تسریع نماید .

شایان ذکر است به پاس خدمات ارزنده و همکاری دهیار کانی مشکان در ارسال آمار دقیق به ثبت احوال  و همچنین از مسئولین بلوک زایمان بیمارستانهای بعثت و تامین اجتماعی تجلیل شد .

 

 

25 خرداد 96