جلسه ستاد راهیان نور شهرستان سنندج تشکیل شد

عبور کاروان های راهیان نور یک فرصت استثتایی برای معرفی استان کردستان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج دکتر محمد ابراهیم زارعی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه ستاد راهیان نور عنوان کرد : امیدوارم میزبان خوبی برای زائران محترم باشیم و از ظرفیت و امکانات تمام ادارات برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن ارذوهای راهیان نور استفاده کنیم.

دکتر زارعی  خواستار فضاسازی مناسب از سوی ادارات و شهرداری در سطح مسیرهای عبوری راهیان نور شده و اظهار داشت :  با حضور پررنگ ادارات مختلف  از جمله " آموزش و پرورش ، شهرداری، هلال احمر ، ورزش و جوانان ، بهزیستی ، کمیته امداد امام خمینی ( ره ) " تهیه ی بسته های فرهنگی و معرفی جاذبه های گردشگری برای  زائران دیگراستانها خاطرات خوبی را برای آنها مهیا کنیم.

فرماندارشهرستان سنندج با اشاره به اینکه راهیان نور از قومیت های مختلف سراسر کشور تشکیل شده که نقش بسیار زیادی در معرفی فرهنگ مردم کرد را بدنبال خواهد داشت  افزود : با هماهنگی های لازم با شورای ترافیک استان مشکل پارکینگ اتوبوس های راهیان نور را حل خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان سنندج با این عنوان که عبور کاروان های راهیان نور یک فرصت استثتایی برای معرفی استان کردستان است افزود :  با توجه به موقعیت استراتژیک جمهوری اسلامی ایران در منطقه ، با برنامه ریزی مناسب و معرفی دلاور مردیهای شهدا، جانبازان و آزادگان به نسل  جوان اقدمات ارزنده آنها به منصه ظهور برسانیم  .

 

 

7 مرداد 96