اخبار سایت قدیم

با حضور فرماندار شهرستان سنندج بیست و هشتمیمن دفتر نمایندگی بنیاد بین المللی کودک در کردستان آغاز به کار کرد

به گونه ای شایسته کار را به سرانجام برسانیم که کودکان از تحصیل باز نمانند .
با حضور فرماندار شهرستان سنندج بیست و هشتمیمن دفتر نمایندگی بنیاد بین المللی کودک در کردستان آغاز به کار کرد
دو شنبه 19 تیر سال 1396

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سنندج فعاليت بيست و هشتمين دفتر بنياد بين المللي کودکان کردستان  با حضور دکتر محمد ابراهيم زارعي ، مديران استاني و شهرستاني ، خيرين ، نخبگان ، فعالان اجتماعي ورزشکاران و تعدادي از خانواده هاي سنندجي آغاز گرديد .

در اين مراسم فرماندار شهرستان سنندج به عنوان سخنران ضمن قدرداني از بانيان و برگزار کنندگان اين مراسم معنوي گفت : به گونه کار را به سرانجام برسانيم که کودکان از تحصيل باز نمانند .

دکتر محمد ابراهيم زارعي با تقدير از خيرين مدرسه ساز افزود : کار نيک شما در امر آموزش کمتر از خيرين مدرسه ساز نيست چرا که کارهاي فرهنگي که مردم باني آن بوده اند پاياني نيک و  موفقيت آميز  داشته است .

ايشان در پايان سخنان خود ضمن ابلاغ پيام قدرداني مهندس زاهدي استاندار کردستان به بانيان اين مراسم عنوان کرد : به عنوان شخص حقيقي و حقوقي همراه و هميار شما هستم . زيرا کار نيک و خير شما با کودکان جنگ ، خشونت و کار آميخته شده . که جاي تقدير دارد .

شايان ذکر است بنياد کودک يک تشکل مردم نهاد بين المللي است که نمايندگي اين دفتر در استان کردستان در شهر سنندج با حمايت خيرين افتتاح گرديد.