اخبار

فرماندار در جلسه شورای اداری:

ادارات پروژه های اولویت دار حوزه اقتصادی، تولید و اشتغال را برای اجرای فوری به فرمانداری ارایه دهند

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج ساعت 10 روز یکشنبه 7 آبان ماه در سالن جلسات فرمانداری با حضور فرماندار و روسای کلیه ادارت شهرستان برگزار گردید.
ادارات پروژه های اولویت دار حوزه اقتصادی، تولید و اشتغال را برای اجرای فوری به فرمانداری ارایه دهند

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج ساعت 10 روز یکشنبه 7 آبان ماه در سالن جلسات فرمانداری با دستورکار معضلات ساخت وسازهای غیرمجاز، سدمعبر ودستفروشی درسنندج، معرفی شهرداران و روسای شوراهای اسلامی بخش های تابعه، هماهنگیهای لازم جهت برگزاری راهپیمایی 13 آبان، تعیین اولویتهای کاری ادارات شهرستان و قدردانی و تودیع ریاست سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تشکیل شد.

فرماندار سنندج با تسلیت ایام ماههای محر و صفر و تبریک فرا رسیدن یوم الله 13 آبان، خواستار حضور چشمگیر و هر چه باشکوهتر مردم و مسئولین در راهپیمایی این روز شد. همچنین از روسای ادارات خواستند گزارش عملکرد خود را در زمینه کنگره 5400 شهید کردستان به فرمانداری یا سپاه سنندج  اعلام نمایند.ایشان در رابطه با ساخت و سازهای غیر مجاز خواستار تلاش مضاعف از سوی شهرداری و مدیران آن شد و بر جلوگیری از صورت گرفتن ساخت و سازها تاکید نمود چرا که تخریب و اعمال قانون در خصوص ساخت و سازهای صورت گرفته بسیار زمانبر و مستلزم صرف انرژی زیادی می­باشد.

ایشان افزودند در زمینه ساخت و سازها بویژه در نواحی منفصل شهری، سد معبر و اجرای احکام ماده صد، مسئولین شهرداری نباید هیچگونه تعللی داشته باشند، طوریکه در رابطه با ساماندهی دستفروشان و رفع سد معبر طبق صورتجلسه مربوطه قرار بود تا تاریخ سوم خرداد ماه سال جاری این امر انجام شود که متاسفانه تا کنون اقدامی از سوی شهرداری صورت نپذیرفته است. محمد ابراهیم زارعی  افزود: با عنایت به بحران آبی که در سالهای آینده پیش روی جهان و کشورمان ایران(با توجه به اقلیم خشک ایران)می­باشد، مسئولین، مردم، کشاورزان و رسانه ها هر کدام به نوبه خود باید منابع آبی را مدیریت و به طرف مصرف کم سوق دهند.ایشان با توجه به فرا رسیدن فصل بارندگی و سرما به ادارت نفت و گاز برای تامین آذوقه سوختی مردم در شهر و روستاهای دور و نزدیک تاکید نمودند و همچنین از آنان خواستند در زمینه صرفه جویی در این منابع فرهنگ سازی های لازم را صورت دهند.فرماندار سنندج اعلام کرد خوشبختانه بودجه اختصاصی به استان  700 میلیارد تومان است که ادارات باید از مبالغ اختصاصی نهایت استفاده را ببرند و بطور ماهیانه گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه های خود را ارائه دهند.فرماندار باز هم بر تکریم ارباب رجوع ادارات تاکید نمود و از مسئولین و کارکنان ادارات خواست همیشه گشاده رویی و احترام به مردم را فراموش نکنند و در اولویت قرار دهند.

ایشان بنا به دستور استاندار محترم، از روسای ادرات خواستند ظرف یک هفته برنامه ها و اولویت های کاری خود را در زمینه های اشتغال ، تولید و رونق اقتصادی مکتوب و مصور به فرمانداری ارائه دهند.

در خاتمه از زحمات چندین سال حجت الاسلام و المسلمین علی محسن منتشلو رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج قدردانی به عمل آمد.

بازدید [ 889 ]