اخبار

فرماندار سنندج در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی:

استفاده از مدارس برای اسکان مسافرین نباید موجب ورشکستگی هتلها و مهمانپذیرها شود.

فرماندار سنندج در دومین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی گفت:استفاده از مدارس نباید موجب ورشکستگی هتلها و مهمانپذیرها شود.
استفاده از مدارس برای اسکان مسافرین نباید موجب ورشکستگی هتلها و مهمانپذیرها شود.

دومین جلسه ستاد تسهیلات سفرهای تابستانی به ریاست محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندح برگزار گردید.

زارعی گفت:  به کارگیری و اسکان مسافرین تابستانی و فرهنگیان در مدارس، فکر بسیار خوب و مناسب برای اقشار کم درآمد است . و افزود : افرادی که تمکن مالی دارند بهتر است برای جلوگیری از ورشکست شدن هلتها و مهمانپذیرها ، ایجاد ثروت در شهرستان و توسعه گردشگری از هتل ها و مهمانپذیرها استفاده نمایند.

فرماندار سنندج انگیزه مسافرین از سفر به استان کردستان را جاذبه های فرهنگی،تاریخی و طبیعی استان خواند و با انتقاد بر ساز و سازهای بی رویه و مدرن با سبک شهری در روستاها و بافتهای تاریخی و طبیعی استان، بر حفظ این منابع تاکید کرد.

وی در رابطه با زیبا سازی و نظافت شهر تاکید کرد و از ادارات مرتبط خواست در این رابطه دقت و فعالیت بیشتری نمایند. همچنین از مسئولین شهرداری خواست نهایت همکاری را با مسافرین ساکن در پارک ها داشته باشند.

زارعی حمایت از صنایع دستی را یکی از بهترین و پردرآمد ترین صنعت ها با درآمد مناسب و کمترین هزینه برای طبیعت و محیط زیست  خواند و تاکید کرد صنایع دستی باید با کیفیت بسیار بالا و نماد فرهنک و اصالت کردستان و شهرستان سنندج باشد.

فرماندار اهمیت و جذابیت بازیهای بومی محلی را برای مردم، جوانان و مسافرین بسیار بالا دانست و بر حفظ و اجرای آنها در طول ایام سال تاکید نمود.

بازدید [ 536 ]