اخبار

ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان سنندج اعلام کرد:

استقرار تیم‌های کنترل سلامت در تمامی مبادی ورودی سنندج

معاون عمرانی فرماندار شهرستان سنندج از تداوم تعطیلی اصناف غیرضروری، بازدید اکیپ‌های گشت و بازرسی از سطح شهر در طول 24 ساعت و استقرار تیم‌های کنترل سلامت در مبادی ورودی سنندج خبر داد.
استقرار تیم‌های کنترل سلامت در تمامی مبادی ورودی سنندج

مولانایی معاون عمران و جانشین فرماندار شهرستان سنندج در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران ضمن درخواست مجدد از آحاد جامعه در رابطه با رعایت قرنطینه خانگی و عدم حضور در خیابان‌ها و نقاط پرتردد، اظهار داشت: با همکاری اتاق اصناف، مرکز بهداشت، شهرداری، اماکن نیروی انتظامی و اداره صنعت، معدن و تجارت در صورت شکستن قرنطینه توسط واحدهای‌های که با مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد استانی همکاری نمی‌کنند، از تمامی ظریفت‌های قانونی برای تعطیلی این اماکن استفاده خواهند کرد.

 

وی افزود: از همکاری اصناف و بازاریان که خود پیش‌دستانه اقدام به بستن اماکن تجاری خود کردند بسیار سپاسگزاریم، این گونه افراد می‌توانند الگوهای بسیار خوب مسئولیت‌پذیری اجتماعی در مقابله با مشکلات در جامعه باشند.

 

منصور مولانایی در پایان اعلام کرد: با همکاری هلال احمر، مرکز بهداشت، فوریت‌های پزشکی و نیروی انتظامی در تمامی مبادی ورودی شهر سنندج تیم‌های تست و کنترل سلامت استقرار می‌یابد.

 

لازم به ذکر است به دستور استاندار کردستان عملیات تست و کنترل سلامت از روزهای آغازین پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در مبادی ورودی استان تا هم اکنون دایر بوده است

 

بازدید [ 68 ]