اخبار

افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی با ارزش بیش از 40 میلیارد ریال در بخش کلاترزان

بمناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان سنندج در بخش کلاترزان، چندین طرح عمرانی و خدماتی به ارزش 40 میلیارد و چهارصدو بیست میلیون ریال در شهر شویشه و روستای آویهنگ به بهره برداری رسیدند.
افتتاح طرح های عمرانی و خدماتی با ارزش بیش از 40 میلیارد ریال در بخش کلاترزان

در پنجمین روز از هفته دولت دو دستگاه خودرو عمرانی و آتش نشانی با اعتبار 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده  توسط  شهرداری شویشه خریداری شده و با حضور فرماندار شهرستان سنندج به ناوگان آتش نشانی و عمرانی شویشه پیوستند.

 

 محمد ابراهیم زارعی در آئینی از پروژه تسطیح و آسفالت معابر شهر شویشه به میزان 22 هزار متر و تناژ 2500تن آسفالت با صرف هزینه پانزده میلیارد ریال اعتبار بهره برداری کرد.

 

لازم به ذکر است با اتمام این پروژه تمامی معابر و کوچه های شهر شویشه زیر پوشش آسفالت قرار گرفته است.

محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج، در ادامه سفر به بخش کلاترزان با حضور در روستای آویهنگ از سه پروژه   با صرف اعتبار 13 میلیارد و یکصد میلیون ریال بهره برداری کرد.

 

آبرسانی دائم به 850 خانوار، تحویل واحد مقاوم سازی شده محرومین و افتتاح بوم گردی (ژاورود آویهنگ) با ظرفیت پذیرش بیش از 50 نفر پروژه های بهره برداری شده در پنجمین روز هفته دولت در این منطقه بود.

 

 لازم به ذکر است در راستای این سفر چهار هزار و ششصدمین واحد مقاوم سازی شده محرومین شهرستان سنندج، توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تحویل داده شد.

 

 

بازدید [ 266 ]