اخبار

در فرمانداری

اولین جلسه شورای اسلامی شهر حسین آباد

اولین جلسه شورای اسلامی شهر حسین آباد در دفتر فرماندار سنندج با هدف رفع مشکلات فعلی و پیش روی شهر جدید حسین آباد تشکیل گردید.
اولین جلسه شورای اسلامی شهر حسین آباد

اولین جلسه شورای اسلامی شهر حسین آباد در حضور فرماندار سنندج و بخشدار حسین آباد تشکیل گردید.در این جلسه شوراهای اسلامی حسین آباد ضمن تشکر از زحمات فرماندار، بخشدار و دیگر همکاران مجموعه یکی پس از دیگری به بیان مشکلات شهر جدید حسین آباد از جمله آب و فاضلاب ، مشکلاتی با اداره اوقاف و ... پرداختند.

محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج ضمن تبریک ارتقا حسین آباد به همه اعضای شورا و مردم منطقه، از زحمات استانداران، فرمانداران قبلی و کلیه کسانی که در مجموعه وزارت کشور در این راه زحمت کشیده اند تشکر نمود و افزود: ارتقا حسین آباد به شهر برای کل منطقه مذکور منفعت خواهد داشت و موجبات توسعه را در پی خواهد داشت.

زارعی به بخشدار و شوراهای شهر حسین آباد تاکید کرد: پیگیری نمایند تا هر چه سریعتر طرح جامع شهر حسین آباد تهیه و تدوین و توسعه حسین آباد بر اساس طرح جامع صورت گیرد و با در نظر داشتن محیط زیست و طبیعت موجود، از هر گونه حاشیه نشینی، ساخت و ساز بی رویه و توسعه ناهمگون و نامتوازن جلوگیری شود.

زارعی همچنین افزود:  در راستای اشتغال و توسعه متوازن حسین آباد، صنایع دستی، کشاورزی، دامداری و سایر محصولات منطقه را حفظ، ساماندهی و در بازار با برند انحصاری منطقه عرضه کنید و در جهت جذب سرمایه گذاران فعالیت کنید.

فرماندار با اشاره به موقعیت مکانی حسین آباد گفت: میتوان در حسین آباد در زمینه جذب گردشگر نیز فعالیت های خوبی داشت و در این زمینه ایجاد اشتغال و تولید درآمد کرد.

بازدید [ 973 ]