اخبار

فرماندار سنندج:

ایجاد شرایط سخت و تحریم های جهانی برعلیه دولت و مردم ایران مانع توقف خدمت رسانی دولت نخواهد شد.

محمد ابراهیم زارعی در آخرین روز از افتتاح پروژه های هفته دولت در جمع اهالی شریف روستای باباریز گفت: تحریم ها و شرایط اقتصادی سختی که توسط کشورهای خارجی و به ویژه آمریکا بر دولت ومردم ایران تحمیل شده بسیار ناجوانمردانه است،ولی این باعث نا امیدی مردم و دولت و توقف روند خدمتگزاری دولت به مردم نخواهد شد.
ایجاد شرایط سخت و تحریم های جهانی برعلیه دولت و مردم ایران مانع توقف خدمت رسانی دولت نخواهد شد.

فرماندار شهرستان سنندج با همراهی مدیر کل ورزش وجوانان استان،بخشدار مرکزی وجمعی از مدیران شهرستان، در آخرین روز از هفته دولت 1397 چندین پروژه ورزشی، فرهنگی، عمرانی و خدمات رسانی را در سطح شهر و روستاهای بخش مرکزی افتتاح کردند.

محمد ابراهیم زارعی در جمع اهالی شریف روستای باباریز گفت: تحریم ها و شرایط اقتصادی سختی که توسط کشورهای خارجی و به ویژه آمریکا بر دولت ومردم ایران تحمیل شده بسیار ناجوانمردانه است،ولی این باعث نا امیدی مردم و دولت و توقف روند خدمتگزاری دولت به مردم نخواهد شد.

زارعی افزود:مردم ما خود با بصیرت وآگاه هستند و با درک صحیح از شرایط کنونی به کمک دولت آمده و در بسیاری از پروژه های خدمات رسانی مشغول همکاری وهمیاری هستند. که این امر بیانگر مشارکت و همدلی مردم در پیشرفت و آبادانی کشور است.

فرماندار شهرستان سنندج با حضور در میان اهالی نایسر ضمن افتتاح هنرستان 6کلاسه صنعتگران سید شاکر نایسر با بیان اینکه فضای آموزشی وتفریحی در نایسر پایین تر از میانگین کشوری است عنوان کرد: ساماندهی نایسر در برنامه های دولت، نمایندگان مردم، بخشداری و شوراها می باشد، اما هیچ پیشرفتی بدون حضور و همراهی مردم وخیرین به سرانجام نخواهد رسید.

فرماندار افزود: جمعیت نایسر از بسیاری از شهرستانهای استان بیشتر است و باید نیاز های اساسی و زیربنایی از جمله فضای سبز و فضای آموزشی را فراهم کرد.

فرماندارشهرستان سنندج در پایان با تشکر از خیری که زمین مدرسه مورد افتتاح را اهدا کرده بود، از سایر خیرین در خواست کرد برای رفع مشکلات نایسر به کمک اهالی و مسئولین بیایند.

پروژه های افتتاح شده درآخرین روز از هفته دولت(7/6/97) توسط فرماندار شهرستان سنندج و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی:

  • مدرسه 6 کلاسه صنعتگران سید شاکر نایسر با هزینه یک میلیارد و یکصد میلیون تومان.
  • سالن ورزشی روستای آرندان با اعتبار 600 میلیون تومان در زمینی به مساحت 450 متر مربع.
  • خانه دارت با اعتبار 30 میلیون تومان با دارا بودن 9 لاین دارت و آمادگی برگزاری مسابقات منطقه ای و کشوری.
  • افتتاح و بهره برداری از چندین پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی در بخش مرکزی شهرستان سنندج با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاریها که به صورت متمرکز در روستای باباریز افتتاح گردیدند.
  • تعاونی 4348 جهان ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی شماره 3 سنندج با هزینه راه اندازی 700 میلیون تومان توسط بخش خصوصی با ایجاد اشتغال برای 15 نفر.

بازدید [ 663 ]