اخبار

در ایام سفرهای نوروزی

بازدید فرماندار سنندج از اسکان مسافرین نوروزی در مراکز فرهنگی و هتلهای سنندج

فرماندار سنندج در هشتمین روز از نوروز 97 از مراکز فرهنگی، هتلها و محل استقرار چادرهای هلال احمر بازدید نمود.
بازدید فرماندار سنندج از اسکان مسافرین نوروزی در مراکز فرهنگی و هتلهای سنندج
محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج در سومین بازدید خود از مراکز اسکان مسافرین نوروزی شهرستان در هشتمین روز از فروردین ۹۷ از افزایش ۳۷ درصدی ورود و اسکان مسافرین به سنندج ابراز امیدواری و خوشحالی نمود و توسعه گردشگری را یکی از بهترین منابع درآمد و توسعه استان و شهرستان خواند که می تواند زمینه توسعه و ایجاد اشتغال و امنیت پایدار باشد. 
زارعی افزایش ورود مهمانان نوروزی و مبدل گشتن سنندج از حالت عبوری به مقصد سفر برای مسافرین را بسیار نشانه خوبی برای توسعه گردشگری شهرستان دانست.
فرماندار سنندج به لحاظ رضایت کامل مهمانان، از کلیه عوامل ذیربط در ستاد اسکان و برخورد صحیح با مسافرین و همچنین از نیروهای امنیتی و انتظامی در برقراری آرامش و امنیت تشکر و قدردانی کرد.
زارعی افزود یکی از دلایل ورود و افزایش مسافرین در نوروز متفاوت ۹۷، اجرای برنامه های شاد و نمایش جلوه های فرهنگ کردستان، حسب دستور استاندار کردستان بود که باید تداوم یافته و به صورت یک تقویم خاص گردشگری تدوین و در اختیار گردشگران شهرستان برای تصمیم گیری سفرهای آتی قرار گیرد.
فرماندار سنندج همچنین از محل اسقترار نیروهای هلال احمر در ورودی شهر بازدید به عمل آورد و از نزدیک از زحمات این عزیزان نیز قدردانی کرد.

بازدید [ 794 ]