اخبار

برگزاری چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج در فرمانداری

بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان سنندج معرفی شد.

این جلسه با دستور کار تقدیر ومعارفه بخشداران سابق و جدید بخش مرکزی شهرستان سنندج آقایان طارق صلواتی و منوچهر عثمانپور به ریاست فرماندار در سالن جلسات فرمانداری باحضور اعضای شورایی اداری تشکیل شد.
بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان  سنندج معرفی شد.

 ماموستا خدایی امام جمعه سنندج با تجلیل از زحمات 4 سالهه آقای طارق صلواتی برای بخشدار جدید آقای منوچهر عثمانپورآرزوی موفقیت کرد.

فرماندار شهرستان سنندج در ابتدای سخنان خودبا ابراز تاسف و تسلیت  دوباره به خانواده دانش آموز دنیا ویسی و آرزوی صبر برای خانواده مصیبت دیده ویسی از تمامی دستگاهای ذی ربط خواست : برای جلوگیری از تکرار چنین حوادث دردناکی تمام تلاش خود را به کار گیرند. 

محمد ابراهیم زارعی در ادامه با تقدیراز تلاش های شبانه روزی  صلواتی بخشدار سابق عنوان کرد : از مهمترین دستاورد های آقای طارق صلواتی می توان به توسعه قابل تقدیر روستاهای بخش مرکزی شهرستان سنندج اشاره کرد.

زارعی با تبریک و آرزوی موفقیت برای  منوچهر عثمانپور بخشدار جدید بخش مرکزی 2 دوره سابقه بخشداری در بخش های سیروان وکلاترزان وکارنامه قابل قبول وی در توسعه و رفع محرومیت از این مناطق دانست .

فرماندار شهرستان سنندج در ادامه جلسه با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه ومردم در تحریم های تحمیلی کشورهای غربی به سردمداری آمریکا به کشور عزیزمان ، احتکار برخی افراد را ناجوانمردانه تر از تحریم های کشورهای غربی دانست وخواستار برخورد سریع و عملی دستگاهای مربوطه با چنین جرایمی شد.

محمد ابراهیم زارعی گفت: رعایت کردن حقوق شهروندی از جمله تهدات قبول مسئولیت توسط  مدیران است ، سرعت بخشیدن در پاسخگوی به مردم را دراولیت کاری خود قرار دهند ،  نظارات دقیق و سرزده مدیران ازکارکنان ادارات خودرا الزامی دانست.

زارعی حفاظت از محیط زیست ، اراضی ملی ، استفاده بهینه از انرژی ها و مصرف بهینه آب را اولین دستور کار مدیران دانست.

در پایان محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج با اهدای لوح تقدیری از زحمات چندین ساله طارق صلواتی در سمت بخشدار تجلیل به عمل آورد و با اهدای حکم انتصاب منوچهر عثمان پور، وی را به  طور رسمی به عنوان بخشدار بخش مرکزی شهرستان سنندج معرفی کرد .

بازدید [ 708 ]
برچسب ها