اخبار

بخشدار جدید بخش کلاترزان شهرستان سنندج منصوب گردید

تقدیر ومعارفه بخشدار کلاترزان با حضور فرماندار شهرستان سنندج در سالن اجتماعات آموزش و پرورش بخش کلاترزان برگزار و حامد راست خدیو به عنوان بخشدار جدید بخش کلاترزان منصوب گردید
بخشدار جدید بخش کلاترزان شهرستان سنندج منصوب گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج : صبح امروز 3 آبان ماه طی مراسم رسمی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش بخش کلاترزان با حضور فرماندار شهرستان سنندج ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ، اعضای شورای شهر شویشه وبخش کلاترزان ، ادارات و نیروی های نظامی بخش ،امام جمعه ، روحانیون و اهالی محترم شهر شویشه از زحمات 4 ساله سیف الله ساعدی ، بخشدار سابق قدردانی به عمل آمدو حکم انتصاب آقای حامد راست خدیو توسط دکتر محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج به ایشان ابلاغ و رسما در سمت جدید خود شروع به کار نمود.

حامد راست خدیو از کارکنان استاندار ی کردستان و مدیر سابق میز خدمت استانداری ودر ادارات مالی و رفاهی استانداری نیز فعالیت داشته است.

 از مهمترین فعالیت های سیف الله ساعدی بخشدار سابق کلاترزان می توان ( ایجاد سردخانه کلاترزان با هزینه ساخت بالغ بر5 میلیارد ، تغییر الگوی کشت منطقه ، ایجاد 2300هکتار باغ در سطح بخش کلاترزان ، اجرای طرح موفق احیای دام پروری در سطح منطقه )اشاره کرد .

فرماندار شهرستان سنندج در این مراسم با تقدیر از زحمات 4 ساله سیف الله ساعدی که با حضور پرشور مردم کلاترزان بدرقه گردید ،  با اطلاع از مطالبه اهالی شویشه  ، شوراهای شهر وبخش کلاترزان از دستگاهای اجرایی ، خواستار بررسی مسئولین در اسرع وقت به این مطالبات شد .

محمد ابراهیم زارعی با تشکر از همدلی ، صبر و قدرشناسی مردم شهرستان سنندج در همکاری  با دستگاهای اجرایی گفت : مسئولین ادارت باید قبل از دادن وعده به مردم مطالبات را بررسی کرده  و توان دستگاه  خود را در نظر داشته باشند تا در پیشگاه مردم عزیز به کم کاری یا دروغ متهم نشوند.

زارعی با آگاهی از مطالبات مردم بخش کلاترزان اعلام کرد : فرمانداری و بخشداری پیگیر مطالباتی همچون احداث دفاتر ثبت اسناد رسمی با همکاری قوه قضایه ، دفتر پیشخوان برای صدور کارت ملی در سطح بخش ، واگذاری باغات و جنگل کاری های صورت گرفته در منطقه به اهالی ، ادامه فعالیت طرح گاز رسانی به روستاهای باقی مانده در سطح بخش کلاترزان ، احداث کتاب خانه عمومی در شهر شویشه وپیگیری آب شرب پایدار از سد آزاد و سد های نزدیک به بخش کلاترزان برای روستاهای سطح بخش  بوده و این خواسته ها در اولویت ودستور کار فرمانداری ، دستگاهای اجرایی و بخشداری قرار دارد.

فرماندار شهرستان سنندج در پایان  با آرزوی توفیق و طی مراتب بالاتر پیشرفت و ترقی برای بخشدار سابق از تمامی اهالی محترم بخش کلاترزان و مسئولین درخواست کرد که با بخشدار جدید و بخشداری کلاترزان کمال همکاری را داشته باشند.

بازدید [ 1098 ]