اخبار بخشداری ها

بخشدار جدید حسین آباد از توابع شهرستان سنندج منصوب شد

تقدیر و معارفه بخشدار حسین آباد با حضور فرماندار شهرستان سنندج در بخشداری حسین آباد برگزار گردید.و عبدعلی اسفندیاری به سمت بخشدار جدید حسین آباد منصوب شد.
بخشدار جدید حسین آباد از توابع شهرستان سنندج منصوب شد

صبح روز 13 تیر ماه طی مراسمی در بخشداری حسین آباد با حضور فرماندار شهرستان سنندج، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، اعضای شورای شهر و بخش حسین آباد، ادارات و نیروهای نظامی بخش، امام جمعه و کارکنان بخشداری از زحمات ۷ ساله صلاح الدین زارع، بخشدار سابق قدردانی به عمل آمد و حکم انتصاب آقای عبدعلی اسفندیاری توسط محمد ابراهیم زارعی  فرماندار شهرستان سنندج به ایشان ابلاغ و رسما در سمت جدید خود شروع به کار نمود.

عبد علی اسفندیاری که از کارکنان استانداری کردستان است، که در واحد سیاسی انتظامی فعالیت داشته اند.

از مهمترین اقدامات صلاح الدین زارع، می توان به تشکیل 21 تعاونی فرش بافی در حسین آباد و ایجاد شغل برای حدود 800 نفر از اهالی منطقه اشاره کرد.

محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج در مراسم تقدیر و معارفه بخشدار حسین آباد ضمن تقدیر از زحمات 7 ساله صلاح الدین زارع در سمت بخشداری حسین آباد گفت: آقای زارع بخشداری دلسوز، نجیب و زحمتکش بود که بعد از این در سمت معاون عمرانی فرماندار شهرستان کامیاران خدمت خواهد نمود.

زارعی آینده حسین آباد را با توجه به پتانسیلهای خاص خود از جمله دامداری، فرشبافی، محل عبور کریدور شمال غرب-جنوب غرب و همچنین ظرفیتهای گردشگری مذهبی بسیار روشن دانست و عنوان کرد: مدیران این بخش باید با شناخت و تقویت این توانمندیها، آنها را تقویت و تبدیل به فرصت کنند.

همچنین نظر به تبدیل حسین آباد به شهر، شدیدا به بخشدار، شهرداری، امامان جماعت و سایر مردم تاکید کرد در رابطه با جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز آگاه باشند و اجازه ناهمگون کردن حسین آباد را به افراد سودجو ندهند.

بازدید [ 2680 ]