اخبار

برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با الویت مردم و برای مردم اجرا شود

فرماندار سنندج خواستار شد: برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با الویت مردم و برای مردم اجرا شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، محمد ابراهیم زارعی ظهر امروز (پنج شنبه 4 دی) در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسمات و افتتاح پروژه‌های دهه فجر انقلاب که در فرمانداری سنندج برگزار شد؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای و امام راحل(ره) و بزرگ‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: امید است تمامی ما خدمتگزاران صادقی برای مردم باشیم، چرا که اگر مردم از ما راضی باشند، خداوند نیز از ما راضی خواهد بود.
برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با الویت مردم و برای مردم اجرا شود

وی چهل سالگی را نقطه عطف کمال دانست و افزود: ترامپ و نیروهای استکبار جهانی بسیار تلاش کردند تا خلاف این را ثابت کنند اما امروزه شاهد هستیم که زورگویی‌های غربی‌ها برای ایجاد شکست در انقلاب ابتر ماند و ملت ایران در مقابل ترامپ و هم‌پیمانانش ایستادگی می‌کنند.

 

فرماندار سنندج «مردم» را بسیار شریف و بزرگوار توصیف کرد و گفت: باید تلاش کرد تا برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با الویت مردم و برای مردم اجرایی شوند.

 

وی با اعلام اینکه مراسمات و افتتاح پروژه‌ها در راستای انعکاس خدمات نظام صورت پذیرد، تصریح کرد: بیان و چگونگی نحوه بیان خدمات انقلاب اسلامی دارای اهمیت فراوانی است، به همین خاطر باید توسط افرادی صورت پذیرد که هنرمندانه و ظریف این رسالت را به انجام برسانند

 

زارعی با اذعان به اینکه کردستان در شاخص گازرسانی جزو استانهای برتر است، ادامه داد: استان کردستان در بسیاری از موارد شاخص بوده و به همین‌خاطر باید تمامی برنامه‌های هر شهرستان با تأکید بر خدمات انقلاب برای جوانان و نسلی که انقلاب را ندیده اند، موانعی که درطی این راه پیش پای ما بود و تلاش های خالصانه، به شایستگی بیان شود

 

وی با ذکر اینکه در اجرای برنامه ها توزیع مکانی و زمانی لحاظ شود، دلیل این امر را جلوگیری از تداخل برنامه ها و استفاده بهینه مردم از این برنامه دانست.

 

فرماندار سنندج در ادامه با اشاره به برگزاری پنج برنامه شاخص در سنندج، خاطرنشان کرد: امسال مهمترین سالی است که باید یادبود انقلاب را برگزار کرد

وی به برپایی نمایشگاه استانی در کتابخانه امام خامنه ای(مدظله العالی) شهر سنندج خبر داد و گفت: ادارات فعالیت‌های شاخص خود را در منظر دید شهروندان قرار دهند و کمیته های فعال نیز برنامه‌های خود را به صورت مکتوب ارائه دهند.

 

زارعی با تأکید بر اینکه خدمات شهدا در این ایام با تکریم خانواده‌های آنان پاس داشته خواهد شد، تأکید کرد: در راستای تکریم مردم نیز پروژه‌هایی در ایام یوم الله بهمن افتتاح و در اختیار آنان قرار داده خواهد شد.

 

بازدید [ 448 ]