اخبار

برنامه دولت برای افزایش شمار بهره مندان از بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان در شهرستان سنندج

فرماندار سنندج با اشاره به اهمیت و ضرورت بیمه اجتماعی روستایان و نتایج سازنده واجتماعی آن برای ساکنان روستاها، گفت: دولت به نتایج مثبت بیمه اجتماعی به ویژه برای سن سالمندی در روستاها آگاه است و به همین دلیل می کوشد با راه اندازی جنبشی از نیروهای موثر اجتماعی، روستاییان را متقاعد به استفاده از این بیمه کند.
برنامه دولت برای افزایش شمار بهره مندان از بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان در شهرستان سنندج

محمد ابراهیم زارعی که امروز و در نشست اعضای ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایرشهرستان سنندج سخن می گفت، بهره مندی روستاییان از بازنشستگی به هر اندازه دریافتی را ضروری و نیازی قطعی خواند و از همه مسئولان خواست که در توجیه روستاییان برای استفاده از  بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر کوشش کنند.

 

وی گفت: مدیران و بخشداران و گروههای مرجع و مروجان روستایی و افرادی که دارای نفوذ کلام هستند به دقت اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان را برای مردم تبیین کنند. فرماندار سنندج از همه دست اندرکاران خواست تبیین ضرورت استفاده روستاییان از  بیمه اجتماعی را « به جدیت» در دستور کار قرار دهند.

 

زارعی در ادامه با اشاره به سختی کار قالی بافی و تجلیل از آثاری که توسط قالیبافان کردستانی خلق می شود، عنوان کرد: فرش بافان ما در اوج گمنامی آثاری خلق می کنند که در بسیاری از موزه ها و نمایشگاهای هنری کشورهایی اروپایی مورد استفاده و تجلیل قرار میگیرند..

بازدید [ 113 ]