اخبار

فرماندار سنندج در جلسه ساماندهی فوتبال شهرستان

به کارگیری و تقویت بخش خصوصی زمینه پیشرفت است

جلسه بررسی و ساماندهی مشکلات فوتبال شهرستان سنندج با حضور و البته به دعوت فرماندار برگزار گردید.
به کارگیری و تقویت بخش خصوصی زمینه پیشرفت است

بنا به دعوت فرماندار سنندج از هیئتهای فوتبال استان و  شهرستان، مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، شهرداری و شورای شهر سنندج، مشکلات فوتبال شهرستان سنندج ساعت 11روز شنبه مورخ  96/9/18 در دفتر فرماندار مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه آقای خورشیدی رئیس هیئت فوتبال سنندج ضمن تشکر از حمایتهای همیشگی و همه جانبه فرماندار سنندج به بیان مشکلات حال حاضر فوتبال شهرستان پرداخت.نامبرده پس از بیان مشکلات، راه حلهای پیشنهادی خود را نیز به ترتیب عنوان نمود که بعد از بررسی و تبادل نظر اعضاء حاضر در جلسه ، مقرر شد در خصوص پیشنهادهای اجرایی تمهیدات لازم انجام شود.

فرماندار سنندج ضمن تشکر از حضور مدعوین، عنوان کرد: امروزه فوتبال تبدیل به یک صنعت و محل درآمد برای خیلی از کشورها دنیا شده است. که در کشور ما نیز باید با فعال سازی و به کارگیری بخش خصوصی در این زمینه می­توانیم پیشرفت های خوبی داشته باشیم.وی با اشاره به اینکه دولت و بخش خصوصی باید به هر نحو ممکن جوانان را به ورزش ترغیب کنند تا از آسیب های کنونی جامعه در امان باشند.

ایشان ضمن استقبال از ارائه پیشنهادهای ارائه شده در جلسه در رابطه با ساماندهی و بهبود وضعیت فوتبال شهرستان، اعلام کرد: برای رفع مشکلات و موانع و اجرای پیشنهادهای اجرایی تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت.

جلسه با صلواتی بر محمد و آل محمد پایان پذیرفت.

بازدید [ 932 ]