اخبار

تاکید فرماندار سنندج بر ضرورت ارتقای کیفیت آب شرب سنندج

فرماندار سنندج به دستگاههای مسئول تامین آب شرب سنندج تکلیف کرد که برای پاسخگویی به دغدغه های مردم در مورد پایین آمدن کیفیت آب شرب سنندج، تا هفته آینده مسئله را مرتفع کنند.
تاکید فرماندار سنندج بر ضرورت ارتقای کیفیت آب شرب سنندج

محمد ابراهیم زارعی در جلسه ای با حضور مسئولان دستگاه های مسئول تامین آب شرب سنندج گفت که امور آب وشرکت آب و فاصلاب سنندج، باید با « دقت و همت در انجام امور» نظر مردم در مورد طعم و بوی آب شرب را لحاظ و کیفیت آب سنندج را به وضعیت مطلوب مورد نظر مردم ارتقا بدهند.

وی تاکید کرد: مردم می گویند آب کم کیفیت است. می توانیم مشکل را حل کنیم. دولت وظیفه دارد وباید به نظر مردم اهمیت بدهیم.

وی با اشاره به تلاش های دولت و همکاران شرکت آب وفاضلاب برای تامین آب با کیفیت برای مردم سنندج، بر بازنگری در روشها و بهره گیری از از روشهای نوین برای حل ایرادهای موجود تاکید کرد.

فرماندار سنندج گفت: اگر صادقانه با مردم سخن بگویم مردم ما را می پذیرند. نقاط ضعف ما را می بخشند. درست وعده دهیم و سر وعده به قول هایمان عمل کنیم.

به گفته ی زارعی، ما باید با مردم درست و نیکو حرف بزنیم. واقعیت ها را به مردم بگوییم چه ایرادی دارد مگر ما مسئول نیستم و از طرف مردم در این جایگاه قرار نگرفتیم؟

فرماندار سنندج در عین حال برنامه کلان شهرستان را کوشش برای ساماندهی و جلوگیری از ورود پسماند از سرشاخه های تامین آب سد قشلاق عنوان کرد و گفت به نظر او این موضوع حیاتی از چنان اهمیتی برخوردار است که حتی اگر بودجه دیگر بخش ها در این بخش هزینه شود، کاردرستی انجام شده است.

بازدید [ 270 ]