اخبار

فرماندار سنندج در شورای اداری شهرستان

حضور گردشگران در سنندج موجب توسعه اشتغالزایی و امنیت پایدار خواهد بود.

فرماندار سنندج با تاکید بر جذب گردشگران بیشتر خصوصا در ایام نوروز، امنیت پایدار و توسعه اشتغالزایی را از آثار مثبت حضور مسافران و گردشگران در سنندج دانست.
حضور گردشگران در سنندج موجب توسعه اشتغالزایی و امنیت پایدار خواهد بود.
شورای اداری شهرستان سنندج با محوریت ستاد تسهیلات نوروزی تشکیل شد. 
محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج نوروز را یک فرصت برای معرفی جاذبه های گردشگری و مناظر و مکانهای تاریخی دانست و گفت:  سنندج شهری با توپوگرافی منحصر به فرد و پتانسیل های قابل توجه گردشگری است وی افزود : ورود مسافران و گردشگران بیشتر، توسعه اشتغالزایی، امنیت پایدار و دوستی اقوام را در بر خواهد داشت.و در همین راستا بر آذین بندی و نظافت شهر به ادارات مربوطه تاکید نمود. همچنین با اشاره به روستاهای هدف گردشگری، بومگردی را از جذابیت های برتر گردشگری دانست.
فرماندار سنندج در ادامه به کلیه مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان یادآور شد که در ایام تعطیلات نوروز آمادگی کامل را داشته باشند و در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو باشند.
وی همچنین با اشاره به برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان در سال آینده خواستار آمادگی هر چه بیشتر و فعالیت جدی تر کمیته های مربوطه شد.
فرماندار سنندج در پایان حرفهایش باز هم بر تکریم مردم در ادارات و پاسخگویی در کمترین زمان به آنها تاکید کرد. و از مدیران دستگاهها خواست در حوزه کاری خود تا می توانند در راستای جذب سرمایه گذاران فعالیت نمایند.

بازدید [ 783 ]