اخبار

فرماندار سنندج در جلسه امر به معروف شهرستان

خدمت به مردم و جلب رضایت آنها بهترین معروف است

فرماندار سنندج در آخرین جلسه شورای امر به معروف در سال 96 گفت: مسئولین نظام باید نماد معروف باشند و خدمت به مردم بهترین معروف است.
خدمت به مردم و جلب رضایت آنها بهترین معروف است

محمد ابراهیم زارعی در آخرین جلسه شورای امر به معروف شهرستان سنندج در سال1396 گفت: باید به جایی برسیم که در جامعه منکری نداشته باشیم و تصریح کرد : امر به معروف یک کار جهادی محسوب می شود.

وی افزود: مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خود باید نماد معروف باشند و در اخلاق و رفتار خود با مردم نمایانگر نمونه کاملی از معروف باشند.

 فرماندار سنندج تاکید کرد : خدمت به مردم بهترین معروف است و به روسای ادارات و بخشداران توصیه کرد: در جهت رضایتمندی مردم حرکت نمایند و با اخلاق و رفتار خوب خود، معروف را در جامعه رواج دهند .

زارعی در بخشی دیگر از سخنانش به اهمیت نقش خانواده ها در این امر مهم اشاره کرد و خانواده را سرآغاز شروع هر گونه امر به معروف خواند که می­تواند از بروز بسیار ناهنجاری ها و منکرات در ابتدا جلوگیری کند.

فرماندار سنندج در خاتمه با عنایت به در پیش بودن نوروز و جشن های این عید باستانی عنوان کرد: دولت به هیچ وجه مخالف شادی مردم نیست و بر همین اساس، جشن های مختلفی در سطح شهرستان (البته با حفظ اصول اسلامی) برای مردم در ایام عید تدارک دیده شده است که می تواند از طرفی موجبات شور و نشاط در میان مردم، و از سویی دیگر امنیت پایدار و متعاقب آن رونق و توسعه گردشگری و اشتغالزایی برای مردم منطقه در پی داشته باشد.

بازدید [ 764 ]