اخبار بخشداری ها

تشکیل ستاد بحران شهرستان سنندج قبل از آغاز پیک بارشی در استان

در ستاد بحران شهرستان سنندج مطرح گردید: اعلام اطلاعیه سازمان هواشناسی به بخشداران و دهیاران، تشکیل اکیپ های سیار کمک رسان شهرداری

فرماندار شهرستان سنندج خبر داد: اطلاع رسانی آخرین اخطاریه های سازمان هواشناسی به بخشداران و دهیاران شهرستان و تشکیل اکیپ های سیار شهرداری جهت رفع مشکلات احتمالی در نقاط مستعد شهر.
در ستاد بحران شهرستان سنندج مطرح گردید: اعلام اطلاعیه سازمان هواشناسی به بخشداران و دهیاران، تشکیل اکیپ های سیار کمک رسان شهرداری

محمد ابراهیم زارعی، با تشکیل ستاد بحران شهرستان سنندج قبل از آغاز پیک بارشی24 ساعته استان، با ابراز همدردی با هموطنان حادثه دیده در سیل اخیر استان های گلستان و مازندران و آرزوی سلامتی برای این عزیزان از تمامی مدیران خواست تا در هنگام ابلاغ اخطاریه های حوادث و بلایایی طبیعی در محل کار خود حضور داشته و افزود: اولین معضل در بارندگی های فصلی و جاری شدن سیلاب ها، قطع درختان و ساخت و سازهای غیر قانونی در حریم رودخانه ها می باشد.

 

زارعی اظهار داشت : آخرین اطلاعیه و اخطاریه ها سازمان هواشناسی به اطلاع بخشداری ها و دهیاران شهرستان سنندج رسیده و ساختمان های که در حریم رودخانه قرار دارند باید تخلیه گردد.

 

وی با تقدیر از تلاش های شبانه روزی  آموزش و پرورش ناحیه1و2شهرستان سنندج در راستای اسکان مسافرین نوروزی اظهار داشت : مدارس بیشتری جهت اسکان اضطراری توسط آموزش و پرورش تخصیص یابد.

 

فرماندار شهرستان سنندج در پایان تشکیل چند اکیپ کمک رسان سیار توسط شهرداری جهت بررسی و رفع مشکلات احتمالی در سطح شهر را خواستار شد.

 

🔸از ساکنین و مهمانان نوروزی خواسته شده است از تردد، توقف و اسکان در مسیر رودخانه های بالا دست و پایین دست سدها در چند روز آینده بطوری حدی خوداری نمایند.

 

بازدید [ 1224 ]