اخبار

فرماندار سنندج :

در شرایط فعلی منکر یعنی احتکار ناجوانمردانه

فرماندار شهرستان سنندج در جلسه شورای امر به معروف شهرستان احتکار ناجوانمردانه بر علیه مردم وبیش از اندازه مصرف کردن حامل های انرژی را در شرایط کنونی کشور به معنای واقعی منکر دانست.
در شرایط فعلی منکر یعنی احتکار ناجوانمردانه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج :دومین جلسه شورای امر به معروف ونهی از منکر شهرستان سنندج به ریاست فرماندار وبا حضور مدیران شهرستان حاظر در جلسه در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان سنندج با اشاره به خدمات دولت و افتتاح طرح های عمرانی وخدماتی به مردم شریف و متدین شهرستان سنندج در هفته دولت خاطر نشان کرد: دولت با در نظر گرفتن شرایط فعلی کشور و مشکلات اقتصادی به وجود آمده توسط اتاق جنگ اقتصادی کشورهای غربی بر علیه دولت وملت ایران باید به وظایف خود عمل کرده و سرعت خدمتگزاری به مردم را سرعت ببخشد.

محمد ابراهیم زارعی گفت : شرایط فعلی کشور به دو بخش داخلی وخارجی تقسیم شده که شامل ترحیم های آمریکا و هم پیمانانش بر علیه مردم ایران و بخش داخلی مسئله جنگ روانی و طمع برخی افراد برای ثروت اندوزی و فشار برمردم از راه احتکار اقلام مورد نیاز و سود جویی از شرایط فعلی کشور که به یاری خدا ومردم و دستگاه قضایی با این افراد به طور جد برخورد می شود.

زارعی افزود : در شرایط فعلی کشور منکر به معنی احتکار ناجوانمردانه بر علیه مردم و بیش از اندازه مصرف کردن حامل های انرژی میباشد که یقین دارم ملت ایران همچون گذشته با ایمان و اعتقاد راسخی که دارند از این پیچ تاریخی نیز عبور خواهند کرد.

فرماندار سنندج در پایان با اعلام فرارسیدم ماه محرم خواستار آمادگی و همکاری دستگاهای اجرایی در برگزاری برنامه های هفته امر به معروف ونهی از منکر در سطح شهرستان شد.

بازدید [ 619 ]