اخبار بخشداری ها

فرماندار سنندج در یادواره شهدای روستای دولاب

دولاب نماد مقاومت، ایثار وفداکاری مردم کرد در تاریخ انقلاب است.

یادواره شهدای روستای دولاب باحضورپرشور مردم بخش سیروان، ،مسئولین استانی ، شهرستانی و فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.
دولاب نماد مقاومت، ایثار وفداکاری مردم کرد در تاریخ انقلاب است.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج :یادواره شهدای روستای دولاب باحضورپرشور مردم منطقه ،مسئولین استانی ، شهرستانی و فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی در روستای دولاب برگزار شد.

محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج با تشکر از حضور گرم و صمیمی مردم ومسئولین در یادواره شهدای دولاب عنوان کرد: 
در ایران روستایی به مثابه دولاب با این میزان حماسه،ایثار ،شهدا وجانبازی که تقدیم انقلاب اسلامی کرده است وجود ندارد.
لذا امنیت منطقه مرهون پایداری، مشارکت و جانفشانب مردم و نیروهای نظامی و انتظامی میباشد.

 زارعی گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای و مشارکت بالای ۸۰ درصدی بیانگر اعتماد مردم به دولت و انقلاب است،بنابراین باید برای آبادانی و عمران منطقه و روستاهای منطقه در شأن مردم قدم برداشته شود.

 فرماندارسنندج عنوان کرد: مناطق ژاورود ،هورامان و سیروان از نظر ثروت فرهنگی و طبیعی کم نظیر و بسیار گردشگر پذیر میباشد ،در این راستا طرح های خدماتی و عمرانی زیادی در منطقه در حال اجرا میباشد که می توان به آبگیری سد ژاوه در سال۱۳۹۸، بهسازی دیوارچین ها ،طرح هادی وآسفالت جاده اصلی با همکاری سپاه استان، راه اندازی پروژه های بوم گردی و جذب گردشگر به روستا با احداث ۱۰خانه بوم گردی گردشگر پذیر اشاره کرد.

 روستای دولاب در بخش سیروان شهرستان سنندج با دارا بودن جاذبه های بسیار زیاد گردشگری و فرهنگی در دوران دفاع مقدس با تقدیم ۳۰شهید ،۶۰ ایثارگر و۱۵ جانباز سرفراز همچون نگینی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی در کردستان می درخشد.

بازدید [ 1836 ]