اخبار

فرماندار سنندج در اولین جلسه امر به معروف شهرستان

رعایت حقوق شهروندی جلوه ای از امر به معروف است.

فرماندار سنندج در اولین جلسه امر به معروف شهرستان سنندج رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای از امر به معروف دانست.
رعایت حقوق شهروندی جلوه ای از امر به معروف است.

فرماندار شهرستان سنندج در اولین جلسه شورای امر به معروف در سال 97 و در ابتدای ماه مبارک رمضان فضا سازی متناسب با ماه رمضان در ادارات و ایجاد فضای معنوی برای روزه داران را ضروری دانست و بر پخش اذان و خواندن نماز جماعت در کلیه ادارات تاکید نمود.

محمد ابراهیم زارعی گفت: همه ما باید پیامبر گرامی اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصا برای کارمندان دولت و برخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف ها محسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: باید مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشند.

 فرماندار سنندج تاکید کرد : خدمت به مردم بهترین معروف است و به روسای ادارات شهرستان توصیه کرد: در جهت رضایتمندی مردم حرکت نمایند و با اخلاق و رفتار خوب خود، مروج معروف در جامعه باشند.

فرماندار شهرستان سنندج با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است ،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب و مهم از امر به معروف خواند و افزود : با رعایت حقوق شهروندی در اصل موازین اسلامی را رعایت و گسترش خواهیم داد، چرا که رعایت حقوق مرد و ارباب رجوع، ناشی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی برگرفته از شرع مقدس اسلام است.

بازدید [ 685 ]