اخبار

فرماندار سنندج در جلسه شورای اداری شهرستان:

سرکشی از خانواده های شهدا را در اولویت قرار دهید

فرماندار سنندج در آخرین جلسه شورای اداری سال 1396 از روسای ادارات و دستگاههای اجرایی خواست سرکشی از خانواده های شهدا را اولویت برنامه های خود در روزهای ابتدایی نوروز قرار دهند.
سرکشی از خانواده های شهدا را در اولویت قرار دهید

هفتمین و آخرین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج با محوریت سفرهای نوروزی و جمع بندی عملکرد ادارات شهرستان برگزار گردید.

محمد ابراهیم زارعی ضمن تبریک فرا رسیدن جشن کم نظیر نوروز، خطاب به مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان گفت: حتما در ایام عید برای سرکشی از خانواده های شهدا وقت بگذارند و از آنها دیدن کنند چرا که امنیت و آرامش امروز ایران را مدیون ایثار و جانفشانی این عزیزان و خانواده های آنان هستیم.

زارعی در ادامه با اشاره به ثبت ملی 10 روستا در شهرستان، به استفاده از و هدایت مسافران و گردشگران به روستاهای دارای بوم گردی و سایر روستاها اشاره کرد و عنوان کرد : کردستان دارای پتانسیل های گردشگری زیادی است باید سعی کنیم ضمن حفظ فرهنگ و اصالت و همچنین طبیعت و زیست محیط از پتانسیلهای آن به درستی استفاده کنیم.حضور گردشگران در روستاهای شهرستان به نوعی یک سرمایه کذاری بلند مدت برای گردشگری استان و شهرستان به حساب می آید.

فرماندار از دستگاههای نظارتی و خدمات رسان خواست در ایام نوروز مراقبت و نظارت کامل بر مراجع و اماکن مربوطه داشته باشند.

زارعی افزود: همه مقامات کشور خواستار شادی مردم ایران هستند و به همین منظور با حفظ شئونات اسلامی و ایرانی مراسمات مختلفی برای ایجاد شور و نشاط برای مردم در سطح شهرستان تدارک دیده شده است.

زارعی همچنین به آمادگی اعضای ستاد بحران شهرستان اشاره کرد و گفت:اعضای ستاد بحران در سه رده مدیر، جانشین مدیر و جانشین جانشین آمادگی کامل برای هر گونه مشکلات احتمالی را دارند.

فرماندار سنندج با تاکید بر شعار دولت در ایام نوروز با عنوان ((دولت تعطیل نیست)) از روسای ادرات و دستگاههای اجرایی خواست در ایام تعطیلات ضمن داشتن آمادگی کامل ، پاسخگوی هر گونه موردی از طرف مردم و مسافران باشند.

محمد ابراهیم زارعی برای چندمین بار بر حفظ کرامت ارباب رجوع و رفتار مناسب با او تاکید کرد و گفت: حتی اگر بر اساس قوانین نتوانیم کاری برای کسی انجام دهیم باید سعی بر این باشد به بهترین نحو و در کمال خوش رفتاری با او برخورد کنیم.

بازدید [ 767 ]