اخبار

سومین جلسه شورای زکات شهرستان سنندج

سومین جلسه شورای زکات شهرستان سنندج در محل کار امام جمعه سنندج با حضور فرماندار سنندج تشکیل گردید.
سومین جلسه شورای زکات شهرستان سنندج

سومین جلسه شورای زکات شهرستان سنندج ساعت 9 روز سه شنبه 7 مهرماه در محل کار امام جمعه سنندج با حضور فرماندار شهرستان، حاجی ماموستا خدایی امام جمعه سنندج، مدیرکل و مدیران مناطق کمیته امداد شهرستان و مبلغین و فعالان عرصه زکات تشکیل گردید.

در ابتدا شیخی زاده مدیرکل کمیته امداد امام(ره) از حمایت های همه جانبه و نقش بسیار موثر و مفید فرماندار سنندج در عرصه جمع آوری زکات تقدیر و تشکر نمودند.

محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج ابتدا ضمن تبریک ماه ربیع، ماه رحمت و برکت و تقدیر و تشکر از ماموستاها، مبلغین، ائمه جمعه، مدیران کمیته امداد و کلیه فعالان عرصه زکات فرمودند: زکات یکی از راههای توسعه نظام اسلامی است که باید برای رسیدن به اهداف والای آن تلاش بیشتر نمود چرا که هنوز با شرایط آرمانی فاصله داریم و باید به جایی برسیم که دیگر کسی محتاج دریافت زکات نباشد. ایشان با تاکید بر اولویت زکات فقرا، ایراد نمود: مبلغین، ماموستاها و کلیه افراد فعال در این عرصه باید با ایجاد حساسیت در مردم و انجام رهنمودهای لازم در زمینه ایجاد فرهنگ زکات در جامعه تلاش بیشتری نمایند. همچنین از زحمات و پوشش خوب صدا و سیما در امر زکات تقدیر نمودند.در خاتمه از کمکهای مردم استان و خصوصا شهرستان سنندج به زلزله زدگان استان کرمانشاه قدردانی نمود و بیان کرد مردم شهرستان همچون سایر شهرستانهای کشور ایران اسلامی حسن نیت، همدلی ،وحدت و پایبندی به اعتقادات دینی و انسانی خود را با کمکهای خود که نوعی زکات هم محسوب میشود، ثابت کردند.در پایان با اهدا لوح تقدیر از فرماندار سننج و ماموستایان فعال این عرصه قدردانی به عمل آمد و جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

شورای زکات

بازدید [ 1488 ]