اخبار

فرماندار در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس:

شرح ایثار قهرمانانه ملت ایران در دفاع مقدس برای جوانان امروز با زبان گویا وتاثیر گذار

فرماندار شهرستان سنندج در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس با تجلیل از رشادت ها وایثار ملت بزرگ ایران،خواستاربازگویی حماسه جوانان از جان گذشته این مرزبوم برای جوانان امروز با زبان گویا وتاثیر گذار شد.
شرح ایثار قهرمانانه ملت ایران در دفاع مقدس برای جوانان امروز با زبان گویا وتاثیر گذار

فرماندار شهرستان سنندج در جلسه هماهنگی هفته دفاع مقدس با تجلیل از رشادت ها وایثار ملت بزرگ ایران،خواستاربازگویی حماسه جوانان از جان گذشته این مرزبوم که با فدا شدن در راه نهال نو پای انقلاب اسلامی در مقابل ارتش تا دندان مسلح ومتشکل از چندین کشور استعمارگر برای جوانان امروز با زبان گویا وتاثیر گذار شد.

محمد ابراهیم زارعی گفت :صدام حسین رهبر دیکتاتور عراق که خود را جانشین پادشاهان متجاوز و خونخوار آشوری میدانست با حمایت کشورهای استعمارگر مانند آمریکا وانگلیس و ارتش بین المللی که با حمایت ده ها کشور به وجود آورده بود، آرزوی نابودی انقلاب نوپای ایران را در ذهن داشت ولی با مقاومت وایثار ملت بزرگ ایران نتوانست یک وجب از این خاک مقدس را تسخیر کند.

زارعی در ادامه با آرزوی سربلندی برای تمام خانواده شهدا وایثار گران گفت :این عزیزان با تقدیم بهترین جوانان خود در روزهای جنگ در جبهه های حق علیه باطل به گردن همه مردم ایران دولت ونظام اسلامی حق دارند و باید ایثار وجان فشانی این دلیر مردان به بهترین شیوه برای نسل جوان امروز با شرایط فعلی کشور با هجمه وجنگ روانی که کشورهای غربی علیه ملت ایران به راه انداخته اند با زبانی گویا وتاثیر گذار بیان کنند.

وی گفت : دولت وملت ایران مقابل اتاق جنگ اقتصادی کشور آمریکا که با تمام توان قصد اخلال در نظام اقتصادی ومعیشتی مردم مارا دارد مقابله میکنند،اما همانطور که 8 سال دفاع مقدس رابا موفقیت پشت سر گذاشتیم این برهه از زمان را با کمک پروردگار بزرگ پشت سر خواهیم گذاشت.

فرماندار شهرستان سنندج از آمادگی تمامی دستگاهای اجرایی شهرستان برای برگزاری هرچه با شکوه تر هفته دفاع مقدس خبر داد.

بازدید [ 603 ]