اخبار

فرماندار سنندج:

شرح دفاع مقدس برای جوانان، متناسب با شرایط روز کشور و جهان

فرماندار شهرستان سنندج در بازدید از محل اسکان اردوی کاروانهای راهیان نور عنوان کرد: شرح دفاع مقدس برای جوانان باید متناسب با شرایط روز کشور و جهان باشد.
شرح دفاع مقدس برای جوانان، متناسب با شرایط روز کشور و جهان

فرماندار شهرستان سنندج در بازدید از محل اسکان اردوی کاروانهای راهیان نور عنوان کرد: شرح دفاع مقدس برای جوانان باید متناسب با شرایط روز کشور و جهان باشد. رئیس ستاد اردوهای راهیان نور شهرستان  از رفع مشکلات نقاط مورد بازدید کاروانها از نظر بهسازی و رفع ترافیک مسیرها خبر داد.

محمد ابراهیم زارعی در ادامه گفت:برگزاری اردوهای راهیان نور می تواند بازگوی رشادت وجانفشانی های ملت بزرگ ایران در دوران دفاع مقدس برای نسل های بعد از جنگ باشد، لذا باید متناسب با شرایط روز کشور و جهان و به زبان امروز واقعیت های گذشته برای جوانان  بیان شود.

زارعی افزود:ستاد برگزاری اردوها باید بعد از هر سفر  نحوه برگزاری اردو را ارزیابی نمایند، تا بتوانند میزان تاثیر گذاری و بازدهی اردوها را افزایش دهند.

وی  با شرح  اقدامات صورت گرفته توسط  دستگاهای اجرای شهرستان از تلاش برای هرچه بهتر برگزار ی این بازدید ها از مناطق تعیین شده در شهرستان سنندج  شامل بهسازی و رفع ترافیک مسیر های محل بازدید خبر داد. 

بازدید [ 481 ]