اخبار

فرماندار:

شناسایی و معرفی سرمایه گذار توسط احزاب کمک شایانی به توسعه منطقه خواهد کرد

در آستانه روز کارگر جلسه هم اندیشی فرماندار شهرستان سنندج با روسای احزاب استانی و شهرستان سنندج برگزار گردید.
شناسایی و معرفی سرمایه گذار توسط احزاب کمک شایانی به توسعه منطقه خواهد کرد

در آستانه روز کارگر جلسه هم اندیشی فرماندار شهرستان سنندج با روسای احزاب استان و شهرستان سنندج برگزار گردید. فرماندار  پس از سمع و  استقبال از نقطه نظرات و انتقادات و مشکلات مطرح شده توسط احزاب متشکل از اصولگرایان و اصلاح طلبان استان و شهرستان، به خدمات انجام شده توسط دولت تدبیر و امید اشاره کرد و از آنان خواست همراه با انتقادات سازنده و منصفانه، در راستای رفع موانع و مشکلات، راهکارهای موثر نیز به مسئولین ارایه دهند چرا که دولت با همراهی و حضور مردم، احزاب و افکار متفاوت موفق خواهد بود.

زارعی افزود: دولت نیازمند تعامل و مشارکت بخش خصوصی است و احزاب مختلف میتوانند با شناسایی و معرفی افراد سرمایه گزار کمک شایانی به اقتصاد منطقه و رفع بیکاری نمایند.و ما دست سرمایه گذاران را خواهیم بوسید و در هر ساعت از شبانه روز آماده شنیدن انتقادات و راهنمایی های دوستان خواهیم بود.

زارعی در ادامه گفت: احزاب باید نیروهای متخصص را تربیت و برای استفاده در امور مختلف به دولت معرفی نمایند تا دولت بتواند از وجود نیروهای متخصص و با تعهد بهره گیرد.

فرماندار شهرستان سنندج در رابطه با سوال یکی از احزاب گفت: بنده عضو هیچ حزبی نیستم و به همه احزاب احترام می گذارم.

زارعی همچنین در پاسخ به انتقاد یکی از احزاب در مورد برگزاری جشن های نوروزی توسط دولت گفت: مسئولین با هدف ایجاد شور ونشاط در مردم به برگزاری هر چه باشکوهتر جشن های نوروزی در کردستان کمک کرد ند و برایند عینی و مثبت آن افزایش ۴۳ درصدی گردشگران و نشاط مردم در کردستان و خصوصا شهرستان سنندج بود.

بازدید [ 644 ]