اخبار

برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر در فرمانداری سنندج

فرماندار: رمضان ماه استجابت دعا هاست و دعای مسلمین دفع شر کرونا باید باشد

محمد ابراهیم زارعی در جمع کارمندان فرمانداری شهرستان سنندج، رمضان را فرصت مناسبی برای نزدیک شدن به خدا دانست و مهم ترین وظیفه امر به معروف و نهی ازمنکر در این روزها را توصیه به شهروندان در رابطه با رعایت نکات بهداشتی دانست.
فرماندار: رمضان ماه استجابت دعا هاست و دعای مسلمین دفع شر کرونا باید باشد

محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج، در این جلسه با اشاره به تحت تاثیر قرار گرفتن جامعه جهانی در برابر شیوع کرونا ویروس، رعایت نکات بهداشتی در ماه مبارک رمضان را الزامی دانست و اظهار داشت: رمضان ماه استجابت دعاهاست و دعای مسلمین جهان در این ماه دفع بلای ویروس منحوس کرونا باید باشد.

زارعی اضهار داشت: رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از به خطر افتادن جان دیگر شهروندان مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر در این روزهای شیوع ویروس کرونا بوده و توصیه به انجام  این نکات وظیفه تک تک شهروندان است.

در ادامه یحیی نظری معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج با اشاره به همه گیری کرونا و درماندگی جامعه جهانی در مقابله با این ویروس اظهار داشت: کرونا باعث شد که انسانها بدانند قادر مطلق نبوده و این صفت تنها لایق خالق متعال می باشد. باعث شد دست از طغیان برداشته و با اتکا به آیات قرآن کریم در رابطه با گشایش بعد از به وجود آمدن هر سختی، تنها راه چاره را از پروردگار متعال درخواست کنند.

در پایان ماموستا جمال جعفری امام جمعه شهر شویشه، به توصیه هایی در رابطه با جایگاه امربه معروف و نهی از منکر در دین اسلام و روزهای ماه مبارک رمضان اشاره کرد .  

بازدید [ 61 ]