اخبار

فرماندار سنندج اعلام کرد: 320 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در سنندج پرداخت شد

فرماندار شهرستان سنندج، با اشاره به پرداخت 32 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در سطح شهرستان، گفت: بر این اساس 726 طرح به بانکها معرفی و 446 طرح منعقد گردید که به موجب آن زمینه اشتغال 1025 نفر فراهم شد.
فرماندار سنندج اعلام کرد:  320 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی در سنندج پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج، محمدابراهیم زارعی در جلسه شورای اشتغال شهرستان سنندج ضمن قدردانی از تلاشهای ادارات خدمات رسان و شعب عامل بانکهای شهرستان در زمینه جذب تسهیلات اشتغال روستایی، اظهار داشت: در گام بعدی باید تلاش کرد تا با جذب سرمایه گذاران در بخش های مختلف گردشگری، کشاورزی و مشاغل خانگی، زمینه ساز توسعه و اشتغال در استان شد.

 

وی با اشاره به پرداخت 32 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در سطح شهرستان، گفت: بر این اساس 726 طرح به بانکها معرفی و 446 طرح منعقد گردید که به موجب آن زمینه اشتغال 1025 نفر فراهم شد.

 

فرماندار سنندج با اشاره به توانایی و ظرفیت های فرهنگی و طبیعی منحصر به فرد شهرستان سنندج، گفت: حوزه های گردشگری، صنایع دستی، بوم گردی، کشاورزی و مشاغل خانگی در شهرستان، مزیت های فراوان را از حیث تنوع سرمایه گذاری فراهم ساخته است.

 

وی خواستار شد: مدیران ادرات همت و تلاش خود را برای جذب و راهنمایی سرمایه گذار در این حوزه ها بکار گیرند.

 

زارعی در ادامه با تأکید بر تلاش مضاعف برای جذب و پرداخت تسهیلات بیشتر به متقاضیان در شهرستان با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم های ظالمانه کشورهای غربی، خاطرنشان کرد: کار گروه اشتغال شهرستان باید نظارت کافی بر چگونگی پرداخت تسهیلات را لحاظ کرده و در کنار آن نحوه استفاده تسهیلات توسط متقاضیان، میزان اشتغال ایجاد شده و احقاق حقوق کارگران از سوی کارفرماها را نیز رصد کند.

 

بازدید [ 488 ]
برچسب ها