اخبار

فرماندار سنندج : نشر دقیق وقایع دفاع مقدس ، قدر دانی از خون شهدا است .

فرماندار شهرستان سنندج ثبت و نشر دقیق وقایع دفاع مقدس را (قدر دانی از خون شهدا ) دانست و در جریان برگزاری نشست ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان (شهرستان سنندج ) در فرماندار سنندج که با حضور مسئولان کمیته های اجرایی ستاد برگزار شد ، تاکید کرد: همه ما باید قدر دان خون شهدا بوده و به همین جهت تلاش کنیم برنامه های فاخر برای زنده نگهداشتن یاد ونام شهدا برگزار شود .
فرماندار سنندج : نشر دقیق وقایع دفاع مقدس ، قدر دانی از خون شهدا است .

محمد ابراهیم زارعی گفت : چاپ کتاب ، فیلم کوتاه و دیگر موارد تبلیغی و مستند از شهدای عزیز با استناد ، مدارک و مستندات  دقیق ثبت و ارائه شود تا از هرگونه تحریف در این زمینه جلوگیری شود .

زارعی عنوان کرد : چاپ کتاب ، ساخت فیلم کوتاه ، ساخت المان  و سردیس شهدا وبرگزاری همایش های ورزشی فرهنگی در یاد بود شهدای استان و شهرستان سنندج در دستور کار مسئولان کمیته های برگزاری نشست  ستاد شهرستان سنندج کنگره 5400 شهید استان کردستان قرار گیرد .

فرماندار سنندج در این نشست از عملکرد مسئولان  و اعضای کمیته های شهرستانی ستاد برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان قدر دانی کرد .

محمد ابراهیم زارعی افزود :  با اشاره به زندگی یک سوم جمعیت استان در شهرستان سنندج از مسئولان و اعضای کمیته های شهرستان  ستاد برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان خواست که برای اجرای برنامه هایی در شان مردم فهیم وقدرشناس شهرستان سنندج برنامه ریزی شود .

فرماندار شهرستان سنندج توصیه کرد که همکاری با ناشران و نویسندگان برای چاپ کتاب ، فضا سازی شهری ، ساخت وتهیه تندیس و لوح های یاد بود کنگره و برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی همشهریان سنندجی در اولویت کاری کمیته های مختلف کنگره قرار گیرد.

بازدید [ 555 ]