اخبار

فرماندار سنندج: کادر درمان خسته است، همه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج در شورای اداری شهرستان، با دعوت از مردم و ادارات به رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت کادر درمان خسته از چندین ماه مبارزه با کروناست همه باید در قبال این عزیزان احساس مسئولیت نمایم.
فرماندار سنندج: کادر درمان خسته است، همه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم.

زارعی افزود: همه بر این واقعیت که معیشت مردم و اقتصاد کشور تحت تاثیر تحریم های ظالمانه آمریکا و شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است آگاه می باشند، اما شرایط سخت کادر درمان در بیمارستانها نیازمند همدلی مردم و مسئولین با اتخاذ تصمیمات در رابطه با رعایت پروتکل ها در ادارات با اولویت تکریم ارباب رجوع و مردم عزیزمان با چشم پوشی از برگزاری مراسمات( عروسی و عزا) است.

 

زارعی در ادامه با اشاره برنامه های بزرگداشت کشوری چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سراسر کشور اظهار داشت: برنامه های ویژه استان کردستان از سوم تا نهم آبان با هدف تجلیل از رشادت ها و ایثار شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس در نظر گرفته شده است، مصادف با بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل برگزار می گردد، لذا از ادارات خواسته می شود با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در برگزاری هرچه بهتر این مناسبت هاکمال همکاری را داشته باشند.

در پایان جلسه شورای اداری شهرستان سنندج از  عملکرد رضایت بخش تعدادی از دستگاه های اجرایی در شش ماه نخست سال تجلیل و تذکرات لازم در رابطه با اقدامات و رفع مشکلات برخی ادارات داده شد.

 

  

بازدید [ 206 ]