اخبار

فرماندار سنندج:

معرفی اولین بانوی معاون فرماندار در استان کردستان

فرماندار شهرستان سنندج در جلسه شورای اداری، در جمع مسولان این شهرستان از زحمات چند ساله معاونین خود قدردانی کردند و به 3 معاون جدید تبریک گفت.
معرفی اولین بانوی معاون فرماندار در استان کردستان

فرماندار شهرستان سنندج در جلسه شورای اداری، در جمع مسولان این شهرستان از زحمات معاونین خود که در این جلسه برای تکریم حضور داشتند قدردانی کردند و به 3 معاون جدید نیز تبریک گفت.وی از ارتقا معاونین فرمانداری سنندج ابراز خوشحالی کرد

زارعی از اولین خانمی که در استان کردستان معاون فرماندار شده اند خبر داد و گفت: در شهرستان سنندج خانم سیده شهلا شالپوش  اولین بانوی معاون فرماندار در کردستان هستند.

فرماندار عنوان کرد: امریکا حدود ۳۷۰ کارشناس زبده خود را در یک اتاق جنگ اقتصادی علیه کشور ایران به کارگیری کرده است تا مردم ایران را به هر نحو ممکن در فشار اقتصادی قرار دهند.

و افزود : باید تلاش کنیم و با تلاش شبانه روزی از این بازه زمانی بحرانی بگذریم. ما ۸ سال جنگ را با سربلندی پشت سر گذاشتیم این بحران زمان را نیز باید بدون هیچ مشکلی  در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم  با تعامل به پایان خواهیم رساند.

زارعی تاکید کرد :  ما خدمت گذار مردم هستیم.مسولان با مردم صادقانه برخورد کنند و در کوتاه ترین زمان به کار آنها رسیدگی کنند.

همچنین فرماندار به سخن های مدیرکل شرکت توزیع برق اشاره و توصیه کرد: از امروز پرده ی پنجره ادارات را کنار بزنید و نیازی به روشن کردن برق نیست.  

زارعی در خصوص وام های اشتغال نیز گفت: اشتغال اولویت اول کشور است.
۶۰ میلیارد تومان بودجه برای اشتغال زایی به کردستان تزریق شده لذا به دستگاه های اجرایی  درخواست می کنم اگر بانک ها در این راستا کوتاهی کردند به ما ابلاغ کنید.

زارعی در بعدی دیگر از سخنانش حفظ محیط زیست و منابع طبیعی را از ملزومات زندگی در هر جای کره خاکی خواند و گفت:  در این راستا کوشا باشیم، در مدیریت و مصرف کلیه منابع این سرزمین بیشتر از قبل تلاش کنیم.

بازدید [ 864 ]
برچسب ها