اخبار

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در فرمانداری سنندج برگزار گردید

نظری: بی شک هفته دفاع مقدس در تبین و جایگاه دفاع از اسلام و انقلاب در تاریخ کشور ماندگار است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان سنندج، با اشاره به جایگاه رفیع دفاع مقدس در تاریخ معاصر کشور و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب، هشت سال دفاع مقدس را مرهون جانفشانی، رشادت و پایمردی آحاد ملت ایران دانست.
نظری: بی شک هفته دفاع مقدس در تبین و جایگاه دفاع از اسلام و انقلاب در تاریخ کشور ماندگار است.

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور دستگاهای اجرایی و فرهنگی شهرستان در فرمانداری سنندج با هدف برنامه ریزی برنامه های این هفته متناسب با شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا برگزار گردید.

یحیی نظری با تجلیل از رشادت، جوانمردی و از خود گذشتگی های آحاد مردم در دفاع از آب و خاک کشور عزیزمان، اظهار داشت: در شرایطی که انقلاب تازه متولد و کشور در شرایط پیشرفت و حرکت رو به جلو بود، با هجمه وسیع شرق و غرب مواجه شده و 8 سال جنگ بر کشور و ملت ما تحمیل شد.

 

نظری با اشاره به حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس در چهلمین سالگرد این واقعه بزرگ تاریخ معاصر کشور افزود: حفظ و پاسداشت ارزش های دفاع مقدس وظیفه تک تک دستگاهای اجرایی، سیاسی، فرهنگی اقتصادی است. زیرا این ارزش ها است که کشور را نگهداشته است.اتحاد غرب و شرق درربرابر انقلاب باعث اتحاد و حمایت مردم از دست آور خودشان است

 

وی گفت: هیچکس منکر مشکلات اقتصادی و فشار تحریم ها بر زندگی مردم در کشور نیست اما باید در نظر داشت، دشمنان ملت ایران زمانی که در برابر عزم و اتحاد مردم در جنگ تحمیلی شکست خوردند، رو به ایجاد دشمنی و جنگ اقتصادی و فرهنگی آورده و باید اذعان کرد فشارهای اقتصادی در این برهه کمتر از جنگ تحمیلی نیست.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار سنندج در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا افزود: استفاده از فضای مجازی ، تبیین و انسجام برنامه های پاسداشت هفته دفاع مقدس و بهره گیری از ظرفیت دستگاهای فرهنگی و سازمان های مردم نهاد در اولویت قرار گیرد. فضاسازی محیطی اداری و شهری و فعالیت های فرهنگی در مراکز بخش ها در دستو کار قرار گیرد.

بازدید [ 115 ]