اخبار

سنگ تمام خیر سنندجی در عید قربان:

نظری: خیر سنندجی 160 راس دام سنگین قربانی خواهد کرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان سنندج از کمیته امداد و دیگر ادارات شهرستان خواست برنامه دقیقی در رابطه باحمل، ذبح و توزیع سریع گوشت در بین جامعه هدف ارائه نمایند.
نظری: خیر سنندجی 160 راس دام سنگین قربانی خواهد کرد.

در کمیته نظارت بر ذبح عید قربان شهرستان سنندج از همت و نیت خیر شهروند سنندجی در رابطه با قربانی 160 راس دام سنگین جهت توزیع  بین اقشار نیازمند و خانواده های  تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تجلیل گردید.

 

 یحیی نظری معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج با اشاره به شرایط ویژه عید قربان امسال، اظهار داشت: با توجه به فرهنگ عامه جامعه در رابطه با ذبح قربانی، این امر در زمان شیوع ویروس کرونا و عدم اطلاع شهروندان از سلامت دام می تواند خطر آفرین باشد، لذا ترویج فرهنگ ذبح قربانی در بین مردم و خیرین در کشتارگاه های مجاز دام با شرایط بهداشتی و اطمینان کامل از سلامت دام با حضور دامپزشکان مجرب یک نیاز است.

 

وی افزود: با هماهنگی های صورت گرفته کشتارگاه سنندج کشتار قربانی شهروندان را به صورت رایگان انجام خواهد داد.

 

وی همچنین از کمیته امداد امام خمینی(ره) ، دامپزشکی و دیگر ادارات ذی ربط در جلسه خواست توزیع گوشت با برنامه ریزی دقیق و بدون فوت وقت صورت گیرد.

 

معاون فرماندار سنندج در پایان از  بخشداران شهرستان خواست با ایجاد هماهنگی در بین دهیاران و شوراهای بخش و روستا، همکاری لازم را در امر توزیع گوشت داشته باشند.

 

بازدید [ 56 ]