اخبار

‍ ساعت برگزاری مراسم معنوی شب های قدر در مساجد سنندج تعیین گردید:

نظری: شب های مبارک قدر مساجد از ساعت 23 الی 1 بامداد پذیرای همشهریان عزیز خواهند بود.

یحیی نظری معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج عنوان کرد، با اشاره به دستورالعمل جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مساجد در شب های مبارک قدر از ساعت 23 الی 1 بامداد پذیرای همشهریان عزیز خواهند بود.
نظری: شب های مبارک قدر مساجد از ساعت 23 الی 1 بامداد پذیرای همشهریان عزیز خواهند بود.
با صدور دستور العمل جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا در رابطه با بازگشایی مساجد در شب های مبارک قدر، جلسه ای با این موضوع در فرمانداری سنندج برگزار گردید.
 
معاون فرماندار سنندج با اشاره به بازگشایی مساجد تنها در شبهای قدر و در 2 ساعت مشخص، اظهار داشت: شهروندان باید در نظر داشته باشند با رعایت تمامی نکات طرح فاصله گذاری اجتماعی در مساجد و همراه داشتن اقلام بهداشتی شخصی مانند: سجاده، ماسک و دستکش در مراسم معنوی شب های قدر حضور یابند.
 
وی افزود: مساجد در شب های مبارک قدر دو ساعت از 23 الی 1 بامداد و ظرفیت 25 درصد پذیرای شهروندان خواهند بود.
 
🔻نذولات امسال خیرین در مساجد می تواند توزیع اقلام بهداشتی باشد.
 
🔸رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج با اشاره به مشخص کردن مساجدی که از نظر فضا و گنجایش می توانند در راستای طرح فاصله گذاری برای حضور شهروندان مناسب باشند افزود: مساجد سقف کوتاه و کوچک به هیچ عنوان تا اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا به روی نمازگزاران بازگشایی نخواهد شد.
 
حاج ماموستا اقبال بهمنی اظهار داشت: مراسم معنوی شب های قدر در مساجدی که با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان و مرکز بهداشت مشخص شده اند برگزار خواهد شد.
 
🔸رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج از تمامی شرکت کنندگان در مراسم معنوی شب های قدر خواست که با رعایت کردن پروتکل های بهداشتی حافظ سلامت خود و دیگران باشند.
 
حجت الاسلام علیرضا کاوه با اشاره به پخش نذولات توسط خیرین در این ایام  گفت: نذولات امسال خیرین در مساجد می تواند توزیع اقلام بهداشتی باشد.

بازدید [ 41 ]