اخبار

نماینده مردم سنندج در مجلس: در عزل و نصب مدیران اجرایی دخالت نمی کنیم

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خط قرمز ما حفظ منافع عمومی مردم است، گفت: به عنوان نمایندگان مردم، دخالتی در عزل و نصب مدیران اجرایی نمی‌کنیم مگر انجام چنین کاری ضروری و به نفع مردم باشد
نماینده مردم سنندج در مجلس: در عزل و نصب مدیران اجرایی دخالت نمی کنیم

محسن فتحی عصر چهارشنبه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج اظهار داشت: وامدار کسی نیستیم اما از مدیرانی که در راه خدمت به مردم گام بردارند با تمام توان حمایت می‌کنیم.

وی تاکید کرد: نمایندگان مجلس باید ناظر باشند و در حوزه نظارت بیشتر از حوزه تقنین و قانونگذاری فعالیت کنند چرا که اینگونه به جایگاه واقعی خود می‌رسند ضمن اینکه قانون به اندازه کافی وجود دارد که عمل کردن به آن مهمتر است.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خط قرمز ما منافع عمومی مردم است،  افزود: نمایندگان مجلس باید ناظر خوبی باشند و در صورت نظارت موثر و خوب بر عملکرد دولت، در همه زمینه‌ها شاهد موفقیت بیشتری خواهیم بود.

فتحی با اشاره به اینکه نمایندگان حوزه انتخابیه باید همدل باشند و در راستای تامین منافع عمومی قدم بردارند، یادآور شد: ما نمایندگان کردستان بدنبال هم افزایی هستیم و با تقسیم کار در کمیسیون‌های مختلف، تلاش می‌کنیم مطالبات به حق مردم را پیگیری و به نتیجه برسانیم.

وی با بیان اینکه باید فضای انتخابات را به فراموشی بسپاریم، تاکید کرد: اکنون زمان تنش نیست بلکه باید با همدلی و همکاری در راستای توسعه استان و رفع مشکلات مردم بویژه مساله بیکاری و اشتغال جوانان گام برداریم.

فتحی با اشاره به اینکه انتخابات دوم اسفند پارسال کورسوی امیدی در دل مردم برای بهبود وضعیت اقتصادی ایجاد کرد، گفت: مجلس یازدهم محکوم به موفقیت است چرا که در صورت عدم موفقیت نمایندگان در کاهش مشکلات مردم، میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده پایین خواهد آمد پس یکسال فرصت داریم گامی اساسی برای کسب رضایت ملت برداریم.

نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی خواستار تلاش مدیران برای جذب سرمایه‌گذاران واقعی در استان شد و افزود: به عنوان نماینده مردم در مجلس، تمام تلاش خود را در این زمینه بکار خواهم بست تا از ظرفیت‌های استان برای توسعه و ایجاد اشتغال استفاده شده ضمن اینکه گله‌مندی‌هایی از بانک‌ها در زمینه دریافت اقساط تسهیلات به متقاضیان وجود دارد که امیدواریم برطرف شود.

فتحی از عملکرد شهرداری و شورای شهر سنندج تقدیر کرد و یادآور شد: فعالیت‌های خوبی در شهر سنندج در حال انجام است و چندین دستگاه در تلاش هستند تا رنگ و بوی شهر تغییرات مثبتی یابد.
وی با بیان اینکه انتظار داریم سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی به شهری توریستی تبدیل شود، اضافه کرد: اینکه چندین ماه است اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با سرپرست اداره می‌شود قابل قبول نیست لذا تلاش می‌کنیم سریعتر وضعیت مدیریت این دستگاه اجرایی مشخص شود

بازدید [ 53 ]