اخبار

فرماندار سنندج:

هیچ مجوزی برای برگزاری تجمع صادر نشده است

فرماندار سنندج در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: هیچ گونه درخواستی برای صدور مجوز برگزاری تجمع در این شهرستان برای روز سه شنبه به فرمانداری ارائه نشده است بنابراین هر گونه برپایی تجمع بدون داشتن مجوز، خلاف قانون است
هیچ مجوزی برای برگزاری تجمع صادر نشده است
فرماندار سنندج گفت: هیچ گونه درخواستی برای صدور مجوز برگزاری تجمع در این شهرستان برای روز سه شنبه به فرمانداری ارائه نشده است بنابراین برپایی تجمع بدون داشتن مجور، خلاف قانون است.    
ابراهیم زارعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص انتشار فراخوان در فضای مجازی برای تجمع امروز در میدان آزادی سنندج اظهار کرد: هیچ درخواستی برای برگزاری تجمع مردمی نداشتیم و مجوزی هم از سوی مسئولان صادر نشده است. 
وی با اشاره به اینکه برپایی تجمع های فاقد مجوز برخلاف قانون است، از شهروندان خواست به فراخوان گروه های فضای مجازی توجه نکنند و برای حفظ امنیت و آرامش شهر از حضور در این برنامه ها خودداری کنند. 
زارعی در خصوص ابراز شادمانی مردم سنندج در روز دوشنبه گفت: هر چند این ابراز شادمانی مردم بدون مجوز از مقامات ذیربط بود اما مسئولان با مردم مدارا کردند البته حضور مردم در معابر و خیابان ها مشکلات زیادی برای شهروندان ایجاد کرد. 
وی تاکید کرد: تجمع و گردهمایی باعث نارضایتی شهروندان و ایجاد مشکلات ترافیکی در سطح شهر می شود لذا توصیه می شود مردم برای رعایت حقوق همشریان خود در این برنامه ها شرکت نکنند. 

بازدید [ 3473 ]