اخبار

پرونده کارشناسی تصادف وآتش سوزی اتوبوس ترمینال سنندج در چند روز آینده اعلام می شود

معاون سیاسی فرماندار سنندج گفت : با دریافت آخرین نظرات کارشناسی گروه هفت نفره به دادگاه، پرونده تصادف وآتش سوزی اتوبوس ترمینال سنندج این هفته نهایی وحقوق آسیب دیدگان و درگذشتگان این سانحه تعیین تکلیف می شود. حدود ساعت 30 دقیقه بامداد چهارشنبه 20 تیر سال جاری یک دستگاه تانکر حامل سوخت نفتا با یک دستگاه اتوبوس مسافربری در بلوار کمربندی دکتر حسینی شهر سنندج برخورد کرد و در انفجار مواد نفتی هشت نفر از مسافران به همراه راننده و شاگرد اتوبوس و همچنین راننده تانکر جان خود را از دست دادند و هفت نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
پرونده کارشناسی تصادف وآتش سوزی اتوبوس ترمینال سنندج در چند روز آینده اعلام می شود

یحیی نظری در پایان نشست حل مشکلات مرتبط با پرونده تصادف وآتش سوزی اتوبوس ترمینال سنندج که امروز در فرمانداری سنندج برگزارشد، گفت : مقصرین حادثه به نظرات کارشناسی گروه پنج نفره معترض شدند و به همین دلیل دادگاه ناچار شد قانونا گروهی کارشناس هفت نفره را برای معرفی مقصر و یا مقصران حادثه معرفی کند و این تشریفات قانونی تا این هفته ادامه داشته است اما با دریافت نظرات گروه هفت نفره پرونده این حادثه تعیین تکلیف نهایی می شود. این هفته آخرین مهلت ارایه اظهار نظر گروه کارشناسی هفت نفره در باره معرفی مقصرین این حادثه است.

 

 وی گفت : از روزاول حادثه دولت دغدغه رسیدگی به موقع وقانونی با خانواده های آسیب دیده این حادثه را داشته و تمام دستگاه های ذینفع در خدمت  و در حل وفصل حادثه نهایت همکاری وهمدلی را به عمل آورده اند

 

 نظری افزود : مقصرین حادثه در جریان بررسی قضایی پرونده به نظر کارشناسی هیئت پنج نفره اعتراض داشتند و به همین جهت طبق روال قضایی گروهی 7 نفره از سوی دادگاه رسیدگی کننده مامور شد تا در باره این حادثه  اظهار نظر کارشناسی کند.

 

بازدید [ 424 ]