اخبار

پیاده راه فردوسی آمدورفت شهروندان سنندجی را ایمن‌تر می‌کند

فرماندار سنندج اظهار داشت: احداث پیاده راه خیابان فردوسی یک ضرورت اجباری و اقدامی ناگزیر شهری در سنندج است و با اجرای آن آمدورفت شهروندان در این خیابان را ایمن و شهروندان از تهدیدات بالقوه موجود کنونی نجات پیدا می کنند.
پیاده راه فردوسی آمدورفت شهروندان سنندجی را ایمن‌تر می‌کند
محمدابراهیم زارعی فرماندار سنندج امروز در نشست با شماری از رانندگان تاکسی در سنندج افزود بخشی از زیرساخت‌های خیابان فردوسی که دهه‌های قبل و حتی نیم‌قرن پیش احداث‌شده‌اند، اکنون تهدید عینی جان شهروندان شده‌ و تشخیص کارشناسان آن است که این تهدیدات هرچه زودتر برطرف شود تا این خیابان در مرکز شهر به معبری ایمن برای آمدورفت شهروندان تبدیل شود.
زارعی از همراهی و درخواست عمومی مردم برای اجرای پیاده راه فردوسی و بهبود آمدورفت در این خیابان خبر داد و گفت چاره‌ای جز کوشش برای اجرای طرح جدید و بازسازی این خیابان پیش روی مسئولان قرار ندارد. چه اینکه بیشتر مردم و ذینفعان ازنوسازی و  احداث پیاده راه فردوسی حمایت می‌کنند.
 
وی گفت: در طرح جدید خیابان فردوسی سنندج، زیرساخت‌های اساسی و به‌روز احداث و میلیاردها تومان برای بهسازی و نوسازی و آن هزینه می‌شود.
 
به گفته فرماندار شهرستان سنندج کارشناسان مختلف مدتها اجرای این پروژه را مطالعه کرده و امروز زمینه اجرای این پروژه فراهم‌شده است. 
 
وی اظهار داشت: مردم سنندج از اجرای این  پروژه بزرگ شهری منتفع خواهند شد و نباید هیچ بهانه‌ای گروهی و صنفی مانع اجرای این پروژه زیرساختی عام المنفعه و موردنیاز شهر سنندج شود.
 
محمد ابراهیم زارعی اجرای این پروژه را ازجمله نیازهای بنیادین عمران شهری سنندج برای توسعه مرکز شهر خواند و از همراهی بازاریان سنندج برای اجرای پیاده راه فردوسی قدردانی کرد.
 
فرماندار سنندج در پایان افزود: دغدغه رانندگان تاکسی را درک می‌کند اما مصالح عمومی جامعه و شهر ایجاب می‌کند همه با همفکری هم به فکر توسعه شهر و حل مشکلات آن باشیم و توقع داریم در کنار هم به توسعه و بهبود شرایط شهر بیندیشیم.

بازدید [ 56 ]