اخبار

پیام تبریک فرماندار سنندج به مناسبت نوروز97

محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج طی پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی ایران را به همشهریان سنندجی تبریک گفت.
پیام تبریک فرماندار سنندج به مناسبت نوروز97

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

 

نوروز از کهن ترین و زیباترین جشن های جهان است مه آفریده ی اندیشه ایرانی است و آغاز آن با بهار است. بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های خداوند در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، و هم گرایی فرا می خواند. نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است كه واژه هایی چون صله ارحام، تفكر، نوآوری، سر زندگی، پاكی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و تامل و تعمق در اسرار آفرینش است.

 اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های امام راحل ،مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید می­باشیم و با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانب حلول سال نو را که جلوه ای از حكمت و رحمت بي مثال و قدرت بی بديل خداوند متعال است محضر همه شما مردم شریف شهرستان سنندج خصوصا خانواده های معظم شهدا، ایثارگران،جانبازان و مسئولان خدمتگذار تبریک عرض نموده، امیدوارم سال نو، سالی سرشار از بهروزی و سربلندی و حال خوب برای همگان باشد.

 

محمد ابراهیم زارعی

فرماندار شهرستان سنندج

بازدید [ 862 ]