اخبار بخشداری ها

پیام تبریک فرماندار شهرستان سنندج بمناسبت فرارسیدن سال جدید و نوروز 1399

محمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج، بمناسبت فرا رسیدن سال جدید و نوروز 1399 پیام تبریکی را صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است:
پیام تبریک فرماندار شهرستان سنندج بمناسبت فرارسیدن سال جدید و نوروز 1399

به نام خداوند بخشنده و مهربان

یا محول الحول والأحوال حول حالنا إلی احسن الحال

 

روزهای پایانی سال ۹۸ از روزهای کم‌نظیر تجربه‌شده‌ی تاریخ بشریت‌ است، روزهایی که تاریخ، رنج رازآلود و بیم‌ناکی شبح بیماری این‌چنین دلهره زا و جهانگیر را به یاد ندارد. روزهایی که ثبت شد همه‌ی ما در شهرستان سنندج، در کنار هم با این چالش، دست در دست هم به مهر و با جان‌فشانی پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها متحد مبارزه کردیم؛  این‌گونه است که سر تعظیم به آستان حضرت دوست می‌ساییم که یاری داد سال ۹۸ را با همه‌ی فرازوفرودش با همدلی و همبستگی بگذرانیم.

نیک آگاهیم رنج جدل با بیماری کرونا، کام و جشن نوروز باستانی سال ۱۳۹۹ شمسی ما را تلخ کرده، ولی «جهان از باد نوروزی جوان» و  برآمدن جلوه‌های طربناک دشت و دمن، ما را به فردای بهتر نوید می‌دهد و این وعده راستین پروردگار است که «با دشواری آسانی است»؛ چنان که حضرت حافظ هم ما را مژده  می‌دهد «ایام غم نخواهد ماند».

ازاین‌روست، با اتکال به خدای بی‌همتا و همدل با شما، از حضرتش می‌خواهیم حال ما را در سال ۹۹  احسن بگرداند و از بیماری و نداری دورمان بدارد. از سختی بر ما بکاهد و راه فیروزی و بهروزی را بربگشاید و کام دل همه شهروندان این دیار برآید.

وظیفه خود می‌دانم به‌عنوان خدمتگزار مردم شریف شهرستان سنندج، بهترین تبریکات و دعاهایم را به مناسبت سال نو شمسی صمیمانه تقدیم نمایم و برای‌تان حال خوب، سال نیکو و مشحون از امید و سرزندگی و سلامتی تمنا کنم.

 

 

محمدابراهیم زارعی

فرماندار شهرستان سنندج

 

بازدید [ 1296 ]