اخبار

فرماندار:

کمک به زندانیان جرایم غیر عمد نجات خانواده و اجتماع است

فرماندار شهرستان سنندج در جلسه ستاد دیه شهرستان گفت: کمک مالی و آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد کمک به نجات خانواده ها و اجتماع است.
کمک به زندانیان جرایم غیر عمد نجات خانواده و اجتماع است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سنندج:جلسه ستاد دیه جرایم غیر عمد شهرستان سنندج با دستور کار هماهنگی برای برگزاری جشن گلریزان در روز 9 خرداد، در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنندج به ریاست فرماندار تشکیل شد. در ادامه فرماندار شهرستان سنندج اعلام کرد:از نظر جامعه شناسی درآمدکم وبیکاری اقشار کمتر برخوردار موجبات بزهکاری وایجاد معضلات اجتماعی می شود.که فرهنگ سازی وآموزش در حوزه پیشگیری از جرایم با کمک دستگاههای مربوطه از جمله صداوسیما می تواند بسیار موثر واقع شود.

محمد ابراهیم زارعی افزود:اختلافات وناهنجاری ها در زمان های گذشته در محلات وشهرها با میانجی گری ریش سفیدان ومعتمدان محل به نتایج مطلوب وصلح ختم میشد که باید این فرهنگ را در محلات وشهرها زنده نماییم.

وی عنوان کرد: ستاد دیه میتواند با جمع آوری کمک های خیرین وتمامی همشهریانی که در امر آزاد سازی زندانیان غیر عمد شرکت دارند،افراد زیادی را به آغوش خانواده های خود باز گردانند و نجات یک زندانی در اصل نجات یک خانواده و در نهایت اجتماع است.و این در واقع پیشگیری از  معضلات اجتماعی است و نهایتا باعث کم شدن آسیب های اجتماعی در جامعه به صورت فراگیر می شود.

فرماندار سنندج در پایان از تمامی احاد مردم خواست تا با کمک مالی به زندانیان جرایم غیر عمد در این امر خیر سهیم باشند.

بازدید [ 585 ]