اخبار

بهره برداری از چند طرح خدماتی عمرانی بمناسبت گرامیداشت روز ملی روستا در بخش حسین آباد شهرستان سنندج

یحیی نظری: افزایش درآمد سرانه روستایی راهکار جلوگیری از مهاجرت به شهر هاست

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان سنندج، اظهار داشت: بازگشت به هویت تولیدکنندگی روستاییان موجب افزایش درآمد سرانه روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهر هاست.
یحیی نظری: افزایش درآمد سرانه روستایی راهکار جلوگیری از مهاجرت به شهر هاست

بمناسبت گرامیداشت روز ملی روستا، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار سنندج با همراهی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، بخشدار حسین آباد و جمعی از مدیران شهرستانی با حضور در بخش حسین آباد از طرح های زائر سرای روستای امروله، آسفالت و بهسازی معابر و مسکن محرومین روستای یونس آباد بهره برداری کردند

یحیی نظری با تبریک روز ملی روستا از مسئولینی که با خدمت رسانی به اهالی روستاها ضمینه رضایت مردم از نظام را فراهم کرده اند تقدیر کرده و افزود: وجود امنیت پایدار، همدلی و همراهی مردم با مسئولین زمینه ساز توسعه، آبادانی و رفع چهره محرومیت از روستاها است.

 

وی گفت: ارائه خدمات به روستاییان از مهم ترین برنامه های دستگاه های اجرایی بوده که می توان به مجموع عملکردهایی از جمله،  اجرای طرح های مقاوم سازی مسکن، اشتغالزایی و تولید ، ارائه تسهیلات بانکی و بیمه های مستمری برای روستاییان اشاره کرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان سنندج در پایان با اشاره به پتانسیل های طبیعی و منابع بالای انسانی در روستاها، از مدیران خواست  بازنگری و تلاش بیشتری در رابطه با ایجاد تولید و افزایش درآمد سرانه روستایی  داشته باشند.

 

بازدید [ 142 ]