اخبار

فرماندار : توسعه گردشگری، اشتغالزایی و تامین امنیت پایدار اولویت کاری دولت در شهرستان سنندج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج : صبح امروز دکتر محمد ابراهیم زارعی با همراهی معاونین با آیت الله هاشمی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند. فرماندار شهرستان سنندج در ابتدای این دیدار با تشریح کاملی از اقدامات دولت و فرمانداری شهرستان سنندج در سال جاری عنوان کرد : توسعه پایدار، مشکل بیکاری و اشتغالزایی جوانان شهرستان در اولویت کاری تمامی دستگاهای اجرایی دولتی قرار گرفته است.
 فرماندار : توسعه گردشگری، اشتغالزایی و تامین امنیت پایدار  اولویت کاری دولت در شهرستان سنندج

زارعی افزود : 32 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به 446 طرح با ایجاد اشتغال برای 1025نفر در سطح شهرستان سنندج پرداخت شده است . با در نظر گرفتن تمهیدات دولت برای افزایش این اعتبارات و تخصیص آن به افراد کارآفرین تا پایان سال جاری ، شاهد رشد چشمگیر این ارقام به لحاظ پرداخت و ایجاد شغل خواهیم بود.

در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه در استان کرستان با تقدیر از عملکرد رضایت بخش دکتر محمد ابراهیم زارعی در سطح شهرستان سنندج خاطر نشان کرد : مسئولین، خدمت به مردم را یک فرصت مغتنم به شمار آورده و با اشاره به اهمیت مقوله مشورت در امور،خواستار تکریم و رفع مشکلات مردم شد.

نماینده ولی فقیه در استان خواستار توجه ویژه به بحث های اشتغالزایی و محرومیت زدایی در شهرها و روستاهای شهرستان و جذب سرمایه گذارجهت رونق دادن به بخش های گردشگری، کشاورزی و صنایع تبدیلی شد. رفع معضلات ترافیکی شهر سنندج نیز از دیگر نکات حائز اهمیتی بود که توسط ایشان مطرح گردید که بنا به گفته فرماندار در اولویت کاری شهرداری قرار خواهد گرفت.

بازدید [ 577 ]