اخبار

گزارش فرماندار از روند انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه سنندج کامیاران و دیواندره

فرماندار سنندج: افزایش بیش از پیش میزان مشارکت در انتخابات مجلس برنامه دولت است

فرماندار شهرستان سنندج با اشاره به «اعتقاد دولت به ضرورت افزایش حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی» تأکید کرد: «دولت می‌کوشد که بستر مشارکت مردم در انتخابات مجلس چنان فراهم شود که میزان مشارکت این دوره از دوره‌های پیشین، بیشتر شود».
 فرماندار سنندج: افزایش بیش از پیش میزان مشارکت در انتخابات مجلس  برنامه دولت است

دکتر محمدابراهیم زارعی که در نشست شورای اداری و در جمع مدیران اجرایی شهرستان سنندج سخن میگفت، از مدیران خواست که در انجام امور و ارائه خدمات و جلب رضایت مردم کوشش کنند. او شرایط کشور را در حالی که از سوی آمریکا با سختترین تحریمها روبه رو است را حساس خواند و افزود که مشارکت گسترده مردم در انتخابات به عنوان پشتوانه مدیران کشور در تعاملات بینالمللی است .

 

فرماندار سنندج از مدیران دستگاههای اجرای خواست تمام امکانات خود را برای برگزاری انتخابات باشکوه و در خور و شایسته مردم مهیا کنند. او در عین حال به آنها هشدار داد که مدیران از هرگونه موضع گیری له یا علیه داوطلبان انتخابات پرهیز کنند و گفت: «  شأن دولت، رعایت اصل بیطرفی در برگزاری انتخابات است

 

به گفته فرماندار سنندج، دولت در ثبتنام  و احراز صلاحیت داوطلبان مر قانون را رعایت کرده و کوشیده نامزدهای همه گروههای فکری و اجتماعی در انتخابات ثبتنام و در روند انتخابات مجلس یازدهم نقشآفرینی کنند.

 

زارعی در گزارشی از روند انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران آمار داد که در این حوزه، ۹۵ نفر داوطلب انتخابات مجلس شدند. به گفته وی در جریان مراحل بعدی و رسیدگی به صلاحیتها ۶ داوطلب از ادامه حضور در صحنه انتخابات منصرف و هیات های اجرایی نیز صلاحیت ۵ داوطلب را بر اساس مستندات قانونی احراز نکردند.

 

بازدید [ 221 ]