اخبار

فوری : محدودیت های ترافیکی جدید در روزهای پر بارش پیش رو اعلام گردید

7 مسیر در روزهای یکشنبه و دوشنبه در سنندج با محدودیت ترافیکی روبه رو خواهند شد

فرماندار شهرستان سنندج اعلام کرد،7 مسیر در داخل و خارج شهر سنندج در روز های یکشنبه و دوشنبه با محدودیت ترافیکی روبه رو خواهند شد.
 7 مسیر در روزهای یکشنبه و دوشنبه در سنندج با محدودیت ترافیکی روبه رو خواهند شد

ستاد مدیریت بحران شهرستان، ساعات پایانی شب گذشته با حضور تمامی اعضا در محل فرمانداری سنندج تشکیل شد که مصوبات مهمی را در پی داشت و اعضا مکلف به اجرای آن با بالاترین توانایی و تجهیزات شدند.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان سنندج، اعلام کرد آخرین اطلاعات هواشناسی باید تا 12شب در اختیار ستاد قرار گیرد و اظهار داشت :مدارس نواحی منفصل شهری جهت اسکان اضطراری اهالی برای سهولت تردد با منازل مسکونی خود در نظر گرفته شده است.

 

زارعی مهمترین مصوبه ستاد را افزایش چند خیابان به لیست خیابان های با محدودیت ترافیکی روزهای پیش رو دانست و از همشریان محترم خواست، از خیابان های اعلام شده تردد نکنند.

 

لازم به ذکر است این مسیرها عبارتند از

🔸بلوار کردستان

🔸خیابان ورودی شهرک کوثر از سمت میدان جهاد

🔸منطقه نمونه گردشگری آبیدر و سه راهی خیابان حجاب تا تکیه و چمن

🔸سه راه پل شیخ حدفاصل راه های مواصلاتی روستاهای( ننله، باباریز، قلیان و خلیچیان)

🔸قشلاق و گریزه

 

وی در ادامه عنوان کرد : آبفا و آبفار جهت تامین آب آشامیدنی شهروندان در شرایط حاد،  تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند. مرکز بهداشت و سلامت نیز پایش و کنترل کیفیت آب شرب را دوچندان کرده واز سلامت آب شرب مصرفی اطمینان لازم را حاصل نمایند.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران، اولویت اول جمعیت هلال احمر را اسقرار نیروهای آموزش دیده امداد و نجات در سطح شهرستان و مسئول تهیه و توضیع وسایل اسکان اظطراری و اقلام غذایی بین خسارت دیدگان دانست.

 

فرماندار شهرستان سنندج در پایان  نیروی انتظامی تامین امنیت منازل مسکونی تخلیه شده و حادثه دیده با افزایش گشت و اسقرار نیرو در محل توسط نیروی انتظامی را خواستار شد

 

 

بازدید [ 477 ]