دیدار اعضای شورای مرکزی کارگزاران سازندگی شاخه کردستان با فرماندار شهرستان سنندج
16 تير 96  11:46 ق.ظ


در ادامه نشستهای گروههای سیاسی با فرماندار شهرستان سنندج عصر روز 13 /04 /96 اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران استان کردستان با  فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. 

 این دیدار که با حضور دکتر اقبال وحدانی رئیس شورای مرکزی و صلاح الدین فتحی  دبیر اول تشکیلات حزب کارگزاران استان و دیگر اعضای این حزب  در دفتر کار فرماندار شرستان سنندج تشکیل گردید دکتر محمد ابراهیم زارعی ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت انتخاب اعضای کارگزاران سازندگی ایران شاخه استان کردستان گفت : مدیران و مسئولان استان از مشاوره احزاب و گروه ها مختلف در مدیریت سیاسی جامعه استفاده کنند.

فرماندار شهرستان سنندج با تاکید بر جایگاه ویژه مردم در تصمیم گیریهای مهم در کشور عنوان کرد : با توجه به تاثیر مثبت جایگاه سازمانهای مردم نهاد برای جلوگیری و کاهش آسیب های اجتماعی و همیاری آنها با مسئولین افزایش نقش سازنده آنها در تصمیم گیری های بیشتر سیاسی جهت ارتقا شاخص های توسعه سیاسی و اجتماعی کشور و استان را لازم دانست .

دکتر محمد ابراهیم زارعی همدلی هرچه بیشتر نیروهای حامی دولت و احزاب اصلاح طلب در این شهرستان را بسیار حائز اهمیت دانسته و افزود : اگر فعالیت حزبی در کشور نهادینه نشود قطعا در آینده جامعه دچار بحران خواهد شد بعنوان مثال انتخابات شورای شهر اخیر اگر احزاب فعال باشند دیگر نگاه و تفکر جزیره ای از بین خواهد رفت .

فرماندار شهرستان سنندج با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی برای نشاط بیشتر جوانان در جامعه خاطر نشان کردند :  سازمان های مردم نهاد با ایجاد فضاهای سالم و نشاط اجتماعی و با حضور افراد تاثیر گذار زمینه حل بسیاری از مشکلات جامعه رامهیا میکند، چرا که برنامه های مختلف فرهنگی می توان  بستری مناسبی برای جلوگیری از رشد آنها در جامعه باشد .

دکتر محمد ابراهیم زارعی  آموزش به روستایئان جهت کمک به گردشگری ، کشاورزی ، .... و درنهایت ایجاد اشتغال پایدار و جذب گردشگر در  مناطق بکر و دیدنی استان کردستان خصوصا روستاها را ضروری دانستند .

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار صلاح الدین فتحی دبیر اول حزب کارگزاران  شاخه استان کردستان  ،ودکتراقبال وحدانی رییس حزب  قبل از جناب فرماندارضمن تشکراز برگزاری  این نشست مطالبی را درمورد ضرورت تحزب گرایی و تلاش برای جلب اعتماد مردم  توسط احزاب برای کمک به انتخاب های درست در انتخابات های مختلف و اعلام همکاری وهمفکری حزبشان با دیگراحزاب درمورد کمک به رشد وتوسعه استان بیان کردند و مابقی اعضا نیر خودرا معرفی کردند.

-  در خاتمه بصورت نمادین احکام تعدادی از اعضای محترم شورای مرکزی  حزب کارگزاران استان کردستان توسط فرماندار تقدیم گردید ،