با حضور فرماندار شهرستان سنندج بیست و هشتمیمن دفتر نمایندگی بنیاد بین المللی کودک در کردستان آغاز به کار کرد
19 تير 96  07:28 ق.ظ
به گونه ای شایسته کار را به سرانجام برسانیم که کودکان از تحصیل باز نمانند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج فعالیت بیست و هشتمین دفتر بنیاد بین المللی کودکان کردستان  با حضور دکتر محمد ابراهیم زارعی ، مدیران استانی و شهرستانی ، خیرین ، نخبگان ، فعالان اجتماعی ورزشکاران و تعدادی از خانواده های سنندجی آغاز گردید .

در این مراسم فرماندار شهرستان سنندج به عنوان سخنران ضمن قدردانی از بانیان و برگزار کنندگان این مراسم معنوی گفت : به گونه کار را به سرانجام برسانیم که کودکان از تحصیل باز نمانند .

دکتر محمد ابراهیم زارعی با تقدیر از خیرین مدرسه ساز افزود : کار نیک شما در امر آموزش کمتر از خیرین مدرسه ساز نیست چرا که کارهای فرهنگی که مردم بانی آن بوده اند پایانی نیک و  موفقیت آمیز  داشته است .

ایشان در پایان سخنان خود ضمن ابلاغ پیام قدردانی مهندس زاهدی استاندار کردستان به بانیان این مراسم عنوان کرد : به عنوان شخص حقیقی و حقوقی همراه و همیار شما هستم . زیرا کار نیک و خیر شما با کودکان جنگ ، خشونت و کار آمیخته شده . که جای تقدیر دارد .

شایان ذکر است بنیاد کودک یک تشکل مردم نهاد بین المللی است که نمایندگی این دفتر در استان کردستان در شهر سنندج با حمایت خیرین افتتاح گردید.